گیفت کارت
گیفت کارت

گلیچ بازی Apex Legends قابلیت دویدن بر روی دیوار را ممکن می‌کند

۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹
بازی Apex Legends

ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment)، به‌عنوان استودیوی توسعه‌دهنده‌ی دو عنوان Apex Legends و Titanfall، ممکن است در آینده بین این دو بازی ارتباطات بسیاری را ایجاد کند.

علاوه بر داستان‌ها و شخصیت‌ها، طرفداران بازی Apex Legends منتظر مکانیک‌های خاصی از بازی Titanfall هستند تا به این عنوان بتل رویال محبوب نیز راه پیدا کنند. در حالی که ریسپاون قبلاً ایده‌ی وارد کردن تایتان‌ها به بازی را کنسل کرده بود، هواداران بارها خصوصیات دیگری از این بازی را می‌خواستند. راه رفتن روی دیوار یکی از محبوب‌ترین عناصر بازی Titanfall، هنوز راهی به Apex Legends  پیدا نکرده است.

متأسفانه ریسپاون اخیراً تأیید کرده است که هیچ برنامه‌ای برای افزودن این مکانیزم به بازی Apex Legends ندارد، اما این امر مانع خلق خلاقیت‌ها توسط بازی‌بازان نشده است. کاربری در وب‌سایت رددیت (Reddit)، با نام zZsr56zZ، از سکوی پرتاب اوکتان در نقشه‌ی جدید Olympus برای خلاقیت استفاده کرده است. او نزدیک به باغ‌‌ها یک بیلبورد یافته که امکان راه رفتن بر روی آن وجود دارد. بیلبورد عظیم Hammond Electronics که در آن محل وجود دارد به بازی‌باز اجازه می‌دهد که برای شبیه سازی راه رفتن روی دیوار، از آن استفاده کند. در صورت پرش بر روی آن می‌توان روی آن حرکت کرد. واضح است که این یک اشکال است، زیرا اکتان پس از رسیدن به انتهای بیلبورد سقوط می‌کند.

راه رفتن روی دیوار

راه رفتن روی دیوار یکی از محبوب‌ترین عناصر بازی Titanfall است که هنوز راهی به Apex Legends  پیدا نکرده است.

بازی Apex Legends هم‌ا‌کنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس در دسترس است. نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید