صداگذار سابق کریتوس در مورد دلیل عدم حضورش در بازی God Of War 2018 صحبت می‌کند

13 دی 1399 - 00:53

آقای تی‌سی کارسون (TC Carson)، صداگذار سابق شخصیت کریتوس در سه گانه‌ی اصلی God of War و نسخه‌های فرعی آن، به تازگی در مورد دلیل عدم حضورش در نسخه‌ی ۲۰۱۸ بازی God of War صحبت کرده است.

تی‌سی کارسون که صداگذار سابق شخصیت کریتوس محسوب می‌شود، از نسخه‌ی اول God of War در سال ۲۰۰۵ تا بازی God of War: Ascension در سال ۲۰۱۳، وظیفه‌ی ایفای نقش این شخصیت را برعهده داشته است. این در حالی است که پس از معرفی و رونمایی رسمی نسخه‌ی ۲۰۱۸ بازی God of War، استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica Studio) اعلام کرد که کریستوفر جاج (Christopher Judge) را به عنوان بازیگر و صدای جدید کریتوس انتخاب کرده است.

در طی مصاحبه‌ای با کانال یوتیوب djvlad، تی‌سی کارسون در مورد دلیل تغییر صداگذار کریتوس و عدم ایفای نقش به عنوان خدای جنگ صحبت کرد. کارسون در این ویدئو اعلام کرد که تا پیش از نسخه‌ی ۲۰۱۸ بازی God of War، سانتا مونیکا از دو بازیگر برای ایفای نقش کریتوس استفاده می‌کرد: تی‌سی کارسون وظیفه‌ی صداگذاری را برعهده داشت و شخص دیگری نیز عملیات موشن کپچر را انجام می‌داد. برای ساخت God of War جدید، سونی تصمیم گرفت تا روند تولید را ساده‌تر کند، اما کارسون نتوانست به دلیل قد و اندام خود روند موشن کپچر را انجام دهد. از طرف دیگر، کریستوفر جاج از نظر فیزیکی بیش‌تر مناسب ایفای نقش کریتوس بود.

اما نکته‌ی جالب‌تر این است که ظاهراً سونی و سانتا مونیکا در مورد تغییر صداگذار کریتوس با کارسون صحبت نکرده بودند. او در طی صحبت‌های خود اعلام کرد که می‌داند بازیگران به طور مرتب کار خود را از دست می‌دهند، اما در این موارد حداقل کاری که یک کارفرما می‌تواند انجام دهد این است که با بازیگر تماس گرفته و به او بگوید که قصد دارد با شخص دیگری همکاری کند. طبق توضیحات کارسون، سونی اصلاً با او تماس نگرفت.

اگرچه ظاهراً کدورتی بین کارسون و سونی وجود ندارد، اما این کار اصلاً وجه‌ی خوبی برای ناشر ژاپنی ندارد. کنار گذاشتن ناگهانی یک صداگذار بزرگ که سال‌ها برای این شرکت کار کرده‌، کمی توهین آمیز است. در نهایت، کریستوفر جاج نقش خود را به صورت فوق العاده ایفا کرد و طرفداران سری God of War نیز به شدت از اجرای او در نسخه‌ی جدید لذت بردند. با این حال امیدواریم که اگر سونی روزی تصمیم گرفت تا این شخص را نیز کنار بگذارد، حداقل این بار با او تماس بگیرد.

kaname
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید