ایستر اگی از سری Mortal Kombat در بازی Cyberpunk 2077 پیدا شد

12 دی 1399 - 18:57
بازی Cyberpunk 2077

به نظر می‌رسد در کنار تمامی چیزهای مختلفی که برای اکتشاف و انجام دادن در بازی Cyberpunk 2077 وجود دارند، تیم سازنده ایستر اگی از دنیای سری محبوب Mortal Kombat را نیز به عنوان پاداش یکی از ماموریت‌های فرعی بازی در نظر گرفته است.

بازی Cyberpunk 2077 پس از سال‌ها انتظار، مدتی پیش در دسترس هواداران قرار گرفت و با وجود مشکلات فنی مختلف، همچنان توانست نظر مثبت بسیاری از کاربران و منتقدین را به سمت خود جذب کند. این بازی دنیایی بسیار غنی با ماموریت‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد، ولی نکات جذاب بازی به همین موارد ختم نمی‌شود. در بازی Cyberpunk 2077، تیم سازنده ایستر اگ‌های مختلفی را نیز قرار داده است که برخی از آن‌ها به سری‌ها و عناوین محبوب و مشهور دیگر اشاره دارند.

پیش از این نیز ایستر اگ‌های مختلفی در بازی Cyberpunk 2077 پیدا شده بودند. برای مثال، کاربران پیش از این ایستر اگی از بازی محبوب GTA San Andress را در دنیای Cyberpunk 2077 پیدا کرده بودند و این بار، نوبت به یکی دیگر از سری‌های محبوب دنیای بازی‌های ویدئویی یعنی Mortal Kombat رسیده است.

یکی از پاداش‌های در نظر گرفته شده برای کامل کردن یکی از ماموریت‌های فرعی بازی، یک مجسمه از شخصیت محبوب و شناخته شده‌ی سری Mortal Kombat یعنی Scorpion است. اگرچه این مجسمه در بازی با نام Yellow Jacket Warrior ثبت شده است، ولی ظاهر، ماسک، شمشیرها و رنگ لباس این مجسمه همگی به شخصیت Scorpion اشاره دارند.

Cyberpunk 2077

ایستر اگ سری Mortal Kombat در بازی Cyberpunk 2077

اگر دوست دارید این مجسمه را پیدا کنید، بد نیست بدانید که ماموریت مربوط به آن پس از روبه‌رو شدن با Panam در اختیار شما قرار خواهد گرفت. پس از ملاقات با این شخصیت، او شما را به دیگر دوستان خود از جمله Mitch معرفی خواهد کرد که ماموریت جانبی Fly Me Away از سوی این شخصیت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

حال باید منتظر ماند و دید بازی‌بازان چه رازهای دیگری را در دنیای بازی Cyberpunk 2077 کشف خواهند کرد. این بازی در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سرویس استریم استدیا در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید راهنمای مربوط به تمامی پایان‌های بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید