امکانات جدید در سایت، راه اندازی گروه و پروفایل کاربری

۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

سلام و درود خدمت تمام شما گیمفایی‌های عزیز. امیدوارم حالتان خوب باشد و روزهای بسیار خوبی را سپری کنید. امروز مفتخریم که یکی دیگر از بخش‌ها و ویژگی‌های جدید سایت را به شما همراهان همیشگی گیمفا معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

اگرچه این روزها شبکه‌های اجتماعی به بستر بسیار مناسبی برای بحث و تبادل نظر در ارتباط با موضوعات مختلف و به خصوص بازی‌های ویدیویی تبدیل شده‌اند، اما بسیاری از کاربران همچنان ترجیح می‌دهند تا در فضای سایت گیمفا و در قسمت کامنت‌ها به بحث و تبادل نظر در ارتباط با بازی‌های مورد علاقه‌ی خود بپردازند. از این روی، مدتی در این فکر بودیم که چگونه می‌توان فضای گسترده‌تر و صمیمی‌تری را در سایت گیمفا ایجاد کرد که کاربران، تجربه و احساسی دقیقا مشابه با شبکه‌های اجتماعی داشته باشند. به همین سبب تصمیم گرفتیم تا پروفایل جداگانه‌ای را برای بازی‌های ویدیویی مختلف ایجاد کنیم تا از این طریق کاربران و همراهان همیشگی گیمفا بتوانند به صورت آزادانه و بدون هیچگونه محدودیتی به پروفایل بازی مورد علاقه خود بروند و با عضویت در آن‌ بخش، با سایر کاربران به بحث و تبادل نظر بپردازند.

در همین آغاز کار بهتر است از بازی Cyberpunk 2077 شروع کنیم؛ عنوانی که حواشی و اتفاقات زیادی پیرامون آن جریان دارد و به نوعی بسیاری از بازی‌بازان به هیچ عنوان از عملکرد و کیفیت نسخه‌ی نهایی بازی راضی نیستند. اما عده‌ای نیز معتقدند که استودیوی سی‌دی پراجکت با ساخت بازی Cyberpunk 2077، لایق ستایش است. اما شما به عنوان یک بازی‌باز یا بهتر بگویم یک گیمر حرفه‌ای در این مورد چه نظری دارید. اگر مایل هستید تا با دوستان و سایر کاربران گیمفا به بحث و تبادل نظر در ارتباط با بازی Cyberpunk 2077 بپردازید، پس پیشنهاد می‌کنم ابتدا از طریق این نشانی به عضویت گروه Cyberpunk 2077 در آمده و سپس از طریق این نشانی با پیوستن به گروه مورد نظر، در رابطه با بازی مورد علاقه‌ی خود به بحث و تبادل نظر بپردازید.  همچنین در صورت تمایل می‌توانید از طریق این نشانی مشخصات و اطلاعات خود را به‌روزرسانی کنید.

منتظر حضور گرم شما هسیتم 

گیمفا همیشه با شما، همیشه در کنار شما 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید