ظاهراً شایعه‌ی جدید بازی Battlefield 6 ساختگی بوده است

۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹

اخیراً شایعه‌ی جدید بازی Battlefield 6 که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده بود، تکذیب شده است. این شایعه به لوگوی بازی مذکور ارتباط داشت. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

در هفته‌ی گذشته، لوگوی بازی Battlefield 6 در یک وب‌سایت فرانسوی مشاهده شد. همچنین ادعا شد که این بازی در تعطیلات سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد؛ موضوعی که تاکنون رسماً تایید نشده است. شما می‌توانید تصویر این لوگوی فاش شده را در قسمت زیر مشاهد کنید.

به گفته‌ی یکی از کاربران Reddit، یک مشکل بزرگ در این اطلاعات فاش شده وجود دارد. در این لوگو، علامت تجاری Battlefield دیده نمی‌شود. اگر دقت کرده باشید، در عناوین شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) عبارت TM در بالای عنوان بازی و در سمت راست آن مشاهده می‌شود. در خصوص لوگوی فاش شده، این علامت تجاری دیده نمی‌شود و نشان می‌دهد که جعلی است.

تاکنون بازی Battlefield 6 به صورت رسمی توسط الکترونیک آرتس و استودیوی دایس (DICE) معرفی نشده است. طبق برخی از شایعات منتشر شده، این بازی در دوران مدرن و جنگ جهانی سوم جریان دارد. احتمالاً در سال ۲۰۲۱ میلادی، اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد. به گفته‌‌ی الکترونیک آرتس، این عنوان برای عرضه در سال مالی ۲۰۲۲ (بین اول آوریل ۲۰۲۱ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲) در نظر گرفته شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید