تفنگ Magnum بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مشکلاتی دارد

۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱

به تازگی برخی از بازی‌بازان عنوان تیراندازی و اول شخص Call of Duty: Black Ops Cold War اعلام کرده‌اند که به نظر می‌رسد اسلحه‌ی قدرتمند Magnum مشکلاتی در عملکرد دارد؛ چرا که تیراندازی با این تفنگ از فاصله‌ی بسیار نزدیک، هیچ تاثیری بر روی دشمنان نمی‌گذارد.

ششمین ساخته‌ی استودیوی تری‌آرک (Treyarch) یعنی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، به صورت رسمی از ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی به بازار عرضه شد. این عنوان از همان زمان عرضه با انتقادات و البته ستایش‌هایی همراه بود. برخی مبارزات عالی و گان‌پلی منحصر به فرد آن را ستودند و بعضی دیگر نسبت به برخی گلیچ‌ها و مشکلات فنی که بیشتر بر روی تجربه‌ی بخش چند نفره‌ی این عنوان تاثیرگذار بودند، شکایت داشتند.

چند روز قبل بود که آخرین به‌روزرسان بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد که علاوه بر اضافه کردن قابلیت‌های جدید به مانند ۳v3 Snipers Only، برخی بهبودهای جزئی در سیستم‌های این اثر را نیز به همراه داشت. با این حال به نظر می‌رسد این به‌روزرسان نتوانسته است یکی از جدی‌ترین مشکلات بازی‌بازان در بخش چند نفره را رفع کند.

به تازگی برخی از کاربران وب‌سایت رددیت (Reddit)، به مشکل جالبی از گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War که به Reddit اشاره داشته‌اند. به گفته‌ی این کاربران، هنگامی که شما در نقشه‌ی Nuketown به تفنگ Akimbo Magnums دسترسی پیدا کنید، متوجه خواهید شد که تیرهای یکی از این تفنگ‌های جفتی به دشمنان برخورد نمی‌کند و در نتیجه، تاثیری بر سلامتی وی نخواهد داشت. حتی برخی از بازی‌بازان جهت اطمینان، از فاصله‌ی بسیار نزدیک به سمت دشمنان تیراندازی کردند و باز هم این مشکل را مشاهده کردند. با توجه به قدرتمند بودن سلاح Akimbo Magnums، عدم تاثیر شلیک با آن بر روی دشمنان می‌تواند یک نقص جدی و بزرگ باشد؛ چرا که این اتفاق می‌تواند تعادل و بالانس گیم‌پلی را به هم بزند.

در حالی که هر اسلحه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War دارای مشخصات فنی، وزن و میزان لگد منحصر به فرد خود است اما عدم کارایی Akimbo Magnums، بسیاری از علاقه‌مندان به آن را ناامید کرد. این دسته از بازی‌بازان انتظار داشتند با دریافت جدیدترین به‌روزرسان بازی، این مشکل جدی کاملا رفع شود اما در کمال تعجب هنوز هیچ اصلاحی رخ نداده است.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید