فیل اسپنسر در جلسات کاری هم بازی می‌کند

12 دی 1399 - 11:22
کنسول فیل اسپنسر

مدیر ایکس‌باکس، فیل اسپنسر (Phil Spencer)، در یک پادکست عنوان داشت که او در جلسات کاری خود به بازی با کنسول ایکس‌باکس سری اس می‌پردازد.

کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس از زمان عرضه‌ی اولیه خود در نوامبر ۲۰۲۰، موفقیت تجاری خوبی را کسب کرده‌اند. با وجود نوسان موجودی کنسول، خرده فروشان برای تأمین تقاضای کنسول‌ها تلاش می‌کنند. انتشار این کنسول‌ها بسیار موفقیت‌ آمیز بوده است. در حقیقت، به‌نظر می‌رسد که مدیریت ایکس‌باکس حتی در زمان کار نیز نمی‌تواند بازی با کنسول را متوقف کند! فیل اسپنسر نقش اساسی در توسعه، تولید و تبلیغات کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس داشته است.

او که از سال ۱۹۸۸ به‌عنوان کارمند مایکروسافت خدمت کرده، بیش از یک دهه بخشی مهمی از برنامه‌های بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت بوده است. به‌نظر می‌رسد که او به همان اندازه که از ساخت کنسول‌ها لذت می‌برد، تجربه‌ی بازی با آن‌ها نیز برایش لذت بخش است. اسپنسر در جدیدترین قسمت پادکست نلسون، اشاره کرد که در جلسات کاری، از کنسول ایکس‌باکس سری اس خود استفاده می‌کند. او از مصاحبه‌کننده خواست در این مورد به مدیر عامل شرکت مایکروسافت ساتیا نادلا (Satya Nadella) چیزی نگوید!

کنسول اسپنسر

اسپنسر در جدیدترین قسمت پادکست نلسون، اشاره کرد که در جلسات کاری او از کنسول ایکس‌باکس سری اس خود استفاده می‌کند. او از مصاحبه‌کننده خواست در این مورد به مدیر عامل شرکت مایکروسافت ساتیا نادلا (Satya Nadella) چیزی نگوید!

با توجه به این‌که هر دو  از خانه کار می‌کنند، هیچ راهی برای اثبات موضوع وجود ندارد. ممکن است داشتن یک مانیتور دوم برای اتصال به ایکس‌باکس سری اس برای اسپنسر آسان‌تر باشد و به این ترتیب او می‌تواند همزمان بازی و کار کند. در حالی که انتشار کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس/ اس یک نقطه‌ی عطف مهم بود، اما هنوز کارهای زیادی باید انجام شود. با توجه به وضعیت فعلی جهان، تقاضا برای سخت‌افزار بازی‌های نسل بعدی بسیار زیاد است. در همان پادکست، فیل اسپنسر همچنین اشاره داشت که کنسول‌های جدید مداوم ساخته می‌شوند تا با تقاضای بالای مصرف کننده همگام شوند.

جالب است که ببینیم کنسول‌ها چه آینده‌ای دارند. با شکستن رکورد‌های فروش توسط کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس در انگلیس و سایر کشورها، این کنسول‌ها موفقیت چشم‌گیری کسب کرده‌اند.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید