یکی از بازی‌بازان بازی Grand Theft Auto: San Andreas را با یک تریلر بازسازی کرد

۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

یکی از بازی‌بازان خوش‌ذوق و با استعداد با عرضه‌ی یک تریلر از باز‌سازی بازی Grand Theft Auto: San Andreas در جهان به شهرت رسید. او نشان داد که تیم سازنده چگونه می‌تواند این اثر را بازسازی کرده و در اختیار هواداران قرار دهد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی به همراه این تریلر جالب باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال شایعات فراوانی پیرامون بازی GTA 6 منتشر شده است و هواداران بی‌صبرانه منتظر اخبار رسمی از آن هستند. طرفداران بعد از انتشار این نسخه برای نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Grand Theft Auto: San Andreas مشتاق هستند و این اتفاق چندان هم نمی‌تواند بعید باشد. حال باید منتظر بود و دید که راک‌استار (Rockstar) چه تصمیماتی در این خصوص خواهد گرفت.

انتشار بازی جذاب Grand Theft Auto: San Andreas ابتدا بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲ صورت گرفت و سپس راهی سایر پلتفرم‌ها نیز شد. این عنوان هنوز هم علاقه‌مندان خاص خود را دارد و عده‌ی زیادی هر روز به تجربه‌ی آن می‌پردازند. جدا از داستان هیجان‌انگیز و جذاب این بازی، هر چند وقت یک بار مادهای بی‌شماری نیز برای آن در دسترس قرار می‌گیرد تا تازگی آن حفظ شود.

اخیرا مطلع شدیم که متاسفانه ساخت بازی Bully 2 به دلیل تمرکز تیم سازنده بر روی عنوان GTA 6 لغو شده است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. بسیاری از هواداران بر این باور هستند که توسعه‌ی این نسخه نیز می‌تواند در آینده‌ای نزدیک در دستور کار قرار گیرد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون آثار شرکت فوق، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

بازی Grand Theft Auto: San Andreas هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۲، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و حتی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. امروز یکی از هواداران این بازی، ویدئویی بازسازی شده از آن را عرضه کرد که ظاهر جذابی هم دارد. در پایان می‌توانید این تریلر را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید