فیل اسپنسر می‌گوید تعداد بیشتری از کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس تولید خواهند شد

12 دی 1399 - 01:32

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس‌باکس، اخیراً در خصوص کمبود تعداد کنسول‌های نسل جدید ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس صحبت کرده است. وی وعده داد که این کنسول‌ها به طور مداوم تولید خواهند شد.

مشکل کمبود کنسول‌های نسل جدید موضوعی است که هر دو شرکت مایکروسافت و سونی با آن روبه‌رو هستند. فیل اسپنسر در جدیدترین مصاحبه‌ی خود در خصوص این موضوع صحبت کرده است. به گفته‌ی وی، تیم ایکس‌باکس به طور مداوم به منظور تولید کنسول‌های بیشتر برای مصرف‌کنندگان تلاش می‌کند.

آقای اسپنسر در مصاحبه با پادکست Xbox Live’s Larry Hryb که به Major Nelson مشهور است، در خصوص چالش‌های تقاضای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس صحبت کرد. وی توضیح داد که تیم ایکس‌باکس در تلاش است تا تعداد بیشتری از کنسول‌های نسل جدید را تولید کند.

اسپنسر در خصوص این واقعیت صحبت کرد که طرفداران اغلب از وی در خصوص کمبود عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید ایکس‌باکس سوال می‌کنند. وی می‌گوید تیم ایکس‌باکس نمی‌خواهد چیزی را به عقب بیاندازد و در تلاش است تا در سریع‌ترین زمان ممکن، تولیدات کنسول‌ها را بیشتر کند. پیش‌تر نیز اعلام شده بود که کمبود کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس تا اوایل سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت.

به گفته‌ی اسپنسر، این موضوع به فیزیک و مهندسی ارتباط دارد. اسپنسر می‌گوید تیم مایکروسافت در حال تولید بیشتر کنسول‌های نسل جدید ایکس‌باکس در سریع‌ترین زمان ممکن است. وی مدتی پیش نیز از کارکنان ایکس‌باکس برای کار مداوم در تعطیلات و اطمینان خاطر از مواردی مانند Xbox Live، قدردانی کرد.

وی در ادامه از میزان صبر و بردباری افرادی که منتظر کنسول نسل جدید خود هستند، تشکر کرد. فیل اسپنسر همچنین خاطرنشان کرد که این مسئله تنها برای ایکس‌باکس مشکل‌ساز نیست و مشکل کمبود در پلی‌استیشن ۵ نیز ادامه دارد. واضح است که تقاضای کنسول‌های نسل جدید چیزی است که در حال حاضر عرضه نمی‌تواند از عهده‌ی آن برآید. انتظار می‌رود مشکل کمبود کنسول‌های نسل جدید تا اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی برطرف شود.

Moein MM2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید