بازی Apex Legends ویژگی‌های پر درخواست را اضافه می‌کند

۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۹
فصل هشتم

مدیر طراحی بازی Apex Legends، جیسون مک کورد (Jason McCord)، تأیید می‌کند که برخی از ویژگی‌های مورد درخواست مخاطبان، در فصل آینده‌ به این عنوان اضافه خواهند شد.

فقط چند هفته تا انتشار فصل هشتم بازی Apex Legends فاصله داریم. در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد آن به بیرون درز کرده است. طرفداران این عنوان بتل رویال، می‌توانند انتظارات معقولی از فصل هشتم بازی Apex Legends داشته باشند‌. در فصل هشتم شاهد معرفی شخصیت‌های جدید و عرضه‌ی مجموعه‌ی دیگری از به‌روزرسانی‌ها برای حل مشکلات بازی خواهیم بود. در پایان هر رقابت، بازی‌بازان Apex Legends می‌توانند آماری از جمله تعداد کل کشتارها و خسارات وارد شده را مشاهده کنند. در اواسط بازی، بازی‌بازان فقط در لحظه‌ای خاص می‌توانند این آمار را مشاهده کنند. هواداران دوست داشتند تا در اواسط مسابقه  آمارهای کلی را ببینند و به‌نظر می‌رسد Damage Tracker جدید در فصل ۸ در دسترس باشد.

به‌نظر می‌رسد که عنوان Apex Legends خودش را برای یک اوج جدید آماده می‌کند. رویداد Fight Night به‌زودی برگزار می‌شود، فصل ۸ احتمالاً برخی تغییرات مهم را به‌وجود می‌آورد و سازندگان Apex Legends اعلام کردند که در فصل نهم باز هم اتفاقات زیادی در راه خواهند بود. تا زمان انتشار فصل ۹، دو ماه دیگر باقی مانده است، اما به‌نظر می‌رسد که ریتم این عنوان در سال ۲۰۲۱ کند نخواهد شد.

تقریباً سه هفته تا انتشار فصل هشتم این بازی باقی مانده است، به‌نظر می‌رسد که عنوان Apex Legends خودش را برای یک اوج جدید آماده می‌کند. رویداد Fight Night به‌زودی برگزار می‌شود، فصل ۸ احتمالاً برخی تغییرات مهم را به‌وجود می‌آورد و سازندگان Apex Legends اعلام کردند که در فصل نهم باز هم اتفاقات زیادی در راه خواهند بود. تا زمان انتشار فصل ۹، دو ماه دیگر باقی مانده است، اما به‌نظر می‌رسد که ریتم این عنوان در سال ۲۰۲۱ کند نخواهد شد.

بازی Apex Legends هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، پلی‌اسیتشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس در دسترس است.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید