ایستراگی در بازی Valhalla به عنوان Origins اشاره دارد

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
عنوان Valhalla

فرنچایز Assassin’s Creed در طی سالیان اخیر سابقه‌ای طولانی در زمینه‌ی داستان‌های تاریخی دارد. در حالی که هر عنوان از این سری تمایل به روایت داستان خاص خود دارد، اما آن‌ها از طریق عنوان Assassin’s Creed و داستانی امروزی با هم مرتبط می‌شوند. شخصیت‌های بازی‌ها غالباً در مورد یکدیگر چیزی نمی‌شنوند، اما Valhalla اشاره‌ی مستقیمی به Origins دارد.

همان‌طور که بازی‌بازان عنوان Assassin’s Creed Valhalla در سطح شهر، Ravensthorpe را ساختند تا افراد جدیدی برای آبادانی به آن محل بروند. یکی از این افراد ردا (Reda) بود، شخصیتی که ممکن است بازی‌بازان قدیمی این سری او را از عنوان Assassin’s Creed Origins به یاد بیاورند. ردا به دلایلی یک شخصیت بسیار مرموز دارد، اما یک داستان واقعا جالب برای ایور (Eivor) و گروهی از بچه‌ها تعریف می‌کند.

نیازی به یک مورخ نیست که بفهیمد ردا باید مدت‌ها پیش فوت کرده باشد. بازی Assassin’s Creed Origins در بین سال‌های ۴۹ تا ۴۳ قبل از میلاد اتفاق می‌افتد، در حالی که Assassin’s Creed Valhalla در اواخر سال‌های ۸۰۰ میلادی روی می‌دهد. هرگز توضیح داده نشده که چگونه ردا توانست بیش از ۸۰۰ سال زنده بماند، اما او به وضوح با وقایع Assassin’s Creed Origins بسیار آشنا است. کودکان در حالی که وقت خود را در Ravensthorpe می‌گذرانند‌، در اطراف چادر ردا جمع می‌شوند تا داستان او را بشنوند. اکثر بازی‌بازان احتمالاً شنیده‌اند که او جمله‌ی “این یکی در سال‌های دور درون یک روستای کویری آغاز می شود …” را می‌شنود، اما او را نادیده گرفته‌اند.

فرنچایز Assassin’s Creed در طی سالیان اخیر سابقه‌ای طولانی در زمینه‌ی داستان‌های تاریخی دارد. در حالی که هر عنوان از این سری تمایل به روایت داستان خاص خود دارد، اما آن‌ها از طریق عنوان Assassin’s Creed و داستانی امروزی با هم مرتبط می‌شوند. شخصیت های بازی ها غالباً در مورد یکدیگر چیزی نمی‌شنوند، اما Valhalla اشاره‌ی مستقیمی به Origins دارد.

بازی‌بازان در واقع این انتخاب را دارند که درنگ کنند و به داستان‌های او گوش دهند، در حالی که ایور به یک تیرک تکیه داده و تمام داستان را می‌شنود و همان‌طور که آن اتفاقات حادث شده، او در حال بازگویی وقایع بازی Assassin’s Creed Origins است. ردا داستان یک نگهبان را روایت می‌کند که مسئولیت محافظت از معبدی برای خدای باستان و همسرش را بر عهده دارد. این دو یک پسر داشتند، اما او توسط پادشاه این کشور به طرز فجیعی کشته شد. طرفداران بازی Assassin’s Creed Origins بدون شک تشخیص می‌دهند که این داستان چه سرانجامی دارد، زیرا به‌وضوح اشاره‌ای به داستان آن بازی است.

این تنها ایستراگ از عنوان Origins نیست. بازی‌بازانی که موفق به جمع آوری هر شش رمز Hidden Ones می‌شوند، می‌توانند نامه‌ای از بایک (Bayek)، شخصیت اصلی عنوان Assassin’s Creed Origins، به ردا را دریافت کنند. نامه کاملاً صوتی است که توسط ابوبکر سلیم، دوبلر بایک در بازی اجرا می‌شود و داستان او را به زیبایی تکمیل می‌کند. با توجه به محبوب بودن عنوان Origins برای طرفداران هاردکور سری، این نوع ارجاعات بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد.

بازی Valhalla

یکی از این افراد ردا (Reda) است، شخصیتی که ممکن است بازی‌بازان قدیمی این سری او را از عنوان Assassin’s Creed Origins به یاد بیاورند. ردا به دلایلی یک شخصیت بسیار مرموز است، اما یک داستان واقعا جالب برای ایور (Eivor) و گروهی از بچه‌ها تعریف می کند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌اسیتشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس در دسترس است. نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید