گیفت کارت
گیفت کارت

تهیه‌کننده‌ی سری Tekken در حال کار بر روی پرهزینه‌ترین پروژه‌ی تاریخ بندای نامکو است

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵

آقای کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada)، تهیه‌کننده و کارگردان سری بازی‌های Tekken، در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد که با همکاری بندای نامکو (Bandai Namco) بر روی پرهزینه‌ترین پروژه‌ی جدید این شرکت کار می‌کند. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس گزارش وب‌سایت Gematsu، آقای هارادا در جریان استریم زنده‌ی Piro Live! New Year’s Eve Special 2021 اعلام کرد که پروژه‌ی جدید بندای نامکو پرهزینه‌ترین عنوان این شرکت در تاریخ به شمار می‌رود. وی در این باره گفت:

من فکر می‌کنم این عنوان جدید پرهزینه‌ترین پروژه‌ی شرکت بندای نامکو در تاریخ باشد. فکر می‌کنم باورنکردنی است که مدیران نیز این موضوع را تأیید کنند. تنها به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستیم روند توسعه‌ی پروژه را آغاز کنیم.

وی در ادامه افزود:

من در حال ساخت عنوانی غیر از بازی‌های سبک مبارزه‌ای هستم. من هرگز فکر نمی‌کردم که به جز سری Tekken، عنوان دیگری را در سبکی غیر از مبارزه‌ای بسازم. در حال حاضر نمی‌توانم جزئیات بیشتری را در خصوص این پروژه‌ی جدید ارائه دهم.

همان‌طور که اشاره شد، در حال حاضر اطلاعات کاملی از این پروژه‌ی جدید در دسترس نیست. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری در خصوص این بازی جدید منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید