گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

هایلایت: بررسی نکات بازی Demon’s Souls Remake؛ سرزمین ارواح

بررسی نکات بازی Demon's Souls Remake

در جدیدترین قسمت از فصل دوم آیتم ویدئویی «هایلایت»، قصد داریم به بررسی نکات بازی Demon’s Souls Remake بپردازیم. اثر جدید استودیوی بلوپوینت گیمز، هم‌اکنون بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

نگاهی کوتاه به بازی Demon’s Souls Remake

بسیاری از کسانی که قصد دارند Demon’s Souls را برروی پلی‌استیشن ۵ تجربه کنند، در گذشته نسخه‌ی اورجینال را بر روی پلی‌استیشن ۳ بازی کرده‌‌اند. اما برای بازی‌بازان دیگر این یک معرفی تازه و اثری جدید به شمار می‌آید. بنابراین دقیقاََ Demon’s Souls چه پیشینه‌ای دارد و در چه مورد است؟ بازی در سرزمین بالتریا (Boletaria) روایت می‌شود. یک شیطان پیر و کهن که با نام Geat One بیدار شده، به همین دلیل این سرزمین در مه غلیظی فرو رفته است و نیروهای شیطانی این سرزمین را تصرف کرده‌اند. شما در نقش یک قهرمان ناشناخته بازی خواهید کرد که هدف اصلی وی نابودی شیاطین خواهد بود.

مبارزات در Demon’s Souls Remake جسورانه‌تر، تاریک‌تر و مرگ‌بارتر خواهند بود؛ به شکلی که بازی‌باز برخورد هر ضربه به دشمن را به طرز باورنکردنی احساس می‌کند. به طور کلی سنسورهای طراحی شده در کنترلر Dual‌Sense باعث می‌‌شوند به خوبی ضربه‌ی وارده به دشمن را احساس کنید. نتیجه‌ی تمامی این موارد، واکنش سریع‌تر بازی‌باز است.

همچنین با بهبودهای گرافیکی گسترده‌ای رو‌به‌رو هستیم و بازی از نظر بصری کاملاََ نسبت به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۳ متحول شده است. جزئیات در همه جای بازی دیده می‌شود. از پاشیده شدن خون در زمان مبارزه گرفته تا نورپردازی اتمسفریک و افکت‌های بهبود یافته‌ی ذرات. به طور کلی شاهد یکی از بهترین گرافیک‌های بصری تا به این لحظه هستیم. Demon’s Souls Remake در کنار گیم‌پلی بی‌نظیر، سخت‌افزار قدرتمند کنسول پلی‌استیشن ۵ را نیز به رخ می‌کشد.

بررسی نکات بازی Demon’s Souls Remake

بررسی نکات بازی Demon’s Souls Remake

در جدیدترین قسمت از فصل دوم آیتم ویدئویی «هایلایت»، به سراغ بازی Demon’s Souls Remake رفته‌ و نکاتی که پیش از خرید این بازی‌ باید بدانید را بررسی کرده‌ایم.

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی