نقشه‌های محبوب بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در یک رای‌گیری مشخص شدند

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

به تازگی یک رای‌گیری بین طرفداران بازی Call of Duty: Black Ops Cold War انجام شده تا محبوب‌ترین نقشه‌ها برای بازگشت به بازی مشخص شوند. در ادامه همراه گیمفا باشید.

تعداد نقشه‌های بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در زمان عرضه محدود بود. با رسیدن فصل اول، نقشه‌ها و به طور کلی تنوع بازی افزایش یافت. به همین خاطر بازی‌بازان همیشه منتظر محتوای جدید هستند.

احتمال اضافه شدن نقشه‌های آشنا از بازی‌های دیگر سری Call of Duty و به خصوص بازی‌های Black Ops بسیار بالاست. نقشه‌های زیادی در بازی‌های Black Ops وجود دارد که بین بازی‌بازان بسیار محبوب هستند. همیشه درخواست‌های زیادی برای بازگرداندن برخی از این نقشه‌ها وجود دارد. گاهی اوقات هم این نقشه‌ها به بازی اضافه می‌شوند. یکی از جدیدترین این موارد، Nuketown است.

به تازگی یک رای‌گیری بین طرفداران صورت گرفته تا نقشه‌ی محبوب خود از بازی‌های Black Ops را انتخاب کنند. Standoff، Summit، Hijacked و Firing Range گزینه‌های این نظرسنجی بودند. در نهایت Standoff با کسب ۴۳٫۴% از آرا برنده‌ی این نظرسنجی شد. Hijacked که از بازی Call of Duty: Black Ops 2 با آن آشنا هستیم، ۳۱٫۱% آرا را به خود اختصاص داد. البته بسیاری از کاربران از تعداد کم گزینه‌ها ناراضی بودند. نقشه‌های زیاد دیگری هم وجود دارند که می‌توانستند در این لیست باشند ولی به هر حال شاهد حضور آن‌ها نبودیم.

بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War نظرات متفاوتی را به خود دیده است. بازی اولیه نقشه‌های کمی داشت، اسلحه‌ها متعادل نبودند و مشکلات دیگری هم وجود داشت. به عقیده‌ی برخی اضافه شدن محتوای جدید صرفا نمی‌تواند همه‌ی مشکلات بازی را حل کند. با این حال بازی‌بازان زیادی در حال تجربه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هستند و مشکلی با آن ندارند.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان، سری ایکس و سری اس در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید