محتویات جدیدی به بازی Apex Legends اضافه خواهد شد

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که به زودی محتویات تازه‌ و جالبی را در قالب چند به‌روزرسانی برای بازی Apex Legends عرضه خواهد کرد. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه، در ادامه با ما همراه باشید.

Apex Legends از سری عناوین آنلاین و چندنفره است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. پس از کسب این محبوبیت، بازی گفته شده در اختیار دارندگان گوشی‌های هوشمند، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز قرار گرفت و به تدریج شاهد افزایش تعداد بازی‌بازان آن بودیم. مانند دیگر عناوین به این سبک، در این عنوان نیز باید به انتخاب شخصیت دلخواه خود پرداخته و حالت‌ها و نقشه‌های متنوعی را برای آغاز یک رقابت هیجان‌انگیز انتخاب کنید. در جریان بازی هم سلاح‌ها و آیتم‌ها جالبی پیش رویتان قرار می‌گیرد که نباید از نقش آن‌ها برای کسب پیروزی غافل شد. در کل اگر از دوستداران این بازی‌ها هستید، Apex Legends را به هیچ وجه از دست ندهید.

گفتنی است که دو استودیوی ریسپاون اینترتینمنت و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Apex Legends را به عهده داشته‌اند. تیم سازنده چند روز قبل به کرش‌های این عنوان بر روی کارت گرافیک RTX 3080 واکنش نشان داد که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

امروز در خبر خوبی آگاه شدیم که عرضه‌ی چند به‌روزسانی حاوی محتویات فراوان برای بازی Apex Legends در دستور کار قرار گرفته است. به زودی قرار است اخبار جالبی در این خصوص به دست بازی‌بازان برسد. از این محتویات باید به نقشه‌ها، اماکن و سلاح‌های جدید اشاره داشت که بدون شک باعث جذاب‌تر شدن بازی خواهند شد. اگر از هواداران این عنوان باشید، حتما در جریان هستید که فصل هشتم آن هم از تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) آغاز خواهد شد که شخصیت‌ها و سلاح‌های دیگری را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

ظاهرا محتویات به‌روزرسانی‌های گفته شده به همین جا ختم نمی‌شود و ریسپاون اینترتینمنت برنامه‌های دیگری هم در سر دارد که هنوز اطلاعی از آن‌ها در دست نیست. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این قضیه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید