عنوان Age of Empires IV در حال حاضر کاملاً قابل بازی است

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

بر اساس اعلام مدیر کل آی‌پی Age of Empires، عنوان Age of Empires IV در حال حاضر به طور کامل قابل بازی است و اکنون در مرحله‌ی پولیش و رفع اشکالات فنی قرار دارد. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

مایکروسافت در سال ۲۰۱۷ میلادی، نسخه‌ی چهارم از بازی Age of Empires را معرفی کرد. این نسخه توسط استودیوی رلیک اینترتینمنت (Relic Entertainment)، سازنده‌ی سری بازی‌های Company of Heroes، توسعه می‌یابد. در طول دو سال اخیر، اطلاعات بسیار کمی از این بازی منتشر شده است. در همین راستا، به تازگی خانم شنون لوفتیس (Shannon Loftis)، مدیر کل آی‌پی Age of Empires، با انتشار یک پست در وب‌سایت رسمی آن اعلام کرد که Age of Empires IV هم‌اکنون کاملاً قابل بازی است و در مرحله‌ی پولیش و رفع مشکلات قرار دارد.

خانم لوفتیس در این باره گفت:

ما پیشرفت زیادی در روند توسعه‌ی بازی Age of Empires IV داشته‌ایم. ما هر روز این بازی را در شعبه‌های ونکوور و واشنگتن تجربه می‌کنیم. توسعه‌ی عناوین سبک استراتژی همزمان، جالب و در عین حال پیچیده است. ساخت سیستم‌های جداگانه (هوش مصنوعی، بخش اقتصادی، سیم کارت، رندر و موارد دیگر) مدتی طول می‌کشد. همچنین جمع کردن این موارد با یکدیگر نیز زمان زیادی را صرف می‌کند. اما وقتی این موارد انجام شوند، بازی تقریباً کامل خواهد شد. در این قسمت، بازی به رفع مشکلات و ایرادات فنی نیاز دارد. می‌توان گفت که هسته‌ی اصلی بازی تکمیل شده است.

در ماه ژانویه قرار است یک بسته‌ی الحاقی جدید تحت عنوان Lords of the West برای بازی Age of Empires II: Definitive Edition منتشر شود. همچنین خانم لوفتیس اشاره کرد که بازی Age of Empires III: Definitive Edition در آینده احتمالاً محتوای جدیدی را دریافت خواهد کرد.

بازی Age of Empires IV در تاریخی نامشخص برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید