احتمالاََ Arbiter در بازی Halo Infinite حضور خواهد داشت

11 دی 1399 - 12:55
بازی Halo Infinite

بازی Halo Infinite قرار بود ماه گذشته در زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت منتشر شود، اما تا پاییز سال ۲۰۲۱ تاخیر خورد و ما باید بیش از ۹ ماه منتظر آن باشیم. استودیوی ۳۴۳ اینداستریز از فرصت یک ساله‌ استفاده خواهد کرد تا بازی را بهبود دهد اما این نگرانی وجود دارد که تا زمان انتشار بازی، اطلاعات و خط داستانی اثر در سطح فضای مجازی فاش شود. اخیراََ طرفداران در اکتشاف‌های خود متوجه شده‌اند که شخصیت آربیتر (Arbiter) در بازی حضور خواهد داشت.

کیث دیوید (Keith David)، صداپیشه‌ی شخصیت آربیتر در بازی‌های Halo 3 ،Halo 2 و Halo 5 در توییتر به حضورش در بازی جدید اشاره کرد. در حال حاضر طرفداران با اشتیاق زیادی اخبار Halo Infinite را دنبال می‌کنند و به دنبال همین موضوع تعداد زیادی از آن‌ها به صفحه‌ی توییتر دیوید رفته‌ و در مورد نقشش در بازی سوال‌هایی را مطرح کرده‌اند. یکی از طرفداران از او در مورد نقشش در Halo Infinite سوالی مطرح کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، دیوید اطلاعاتی را فاش نکرد، اما در جواب گفت:

من باید تو را بکشم.

طرفداران از زمان انتشار این توییت شروع به گمانه‌زنی کرده‌اند. برخی می‌گویند اگر او در Halo Infinite حضور نداشت، پاسخی به این توییت نمی‌داد. در حال حاضر مدرک کافی در خصوص حضور شخصیت آربیتر در Halo Infinite وجود ندارد، اما حداقل امید طرفداران کمی بالاتر رفته است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی پیرامون داستان و شخصیت‌های Halo Infinite در دست نیست. مایکروسافت سال گذشته اعلام کرده بود که داستان بازی تمرکز بیشتری بر روی مستر چیف خواهد داشت. در عنوان Halo 5: Guardians شاهد حضور شخصیت جدیدی به نام Locke بودیم که بخش زیادی از روایت به او اختصاص داشت. همین موضوع باعث نارضایتی برخی از طرفداران شده بود. تمرکز بر روی مستر چیف می‌تواند یک رویکرد مثبت برای ۳۴۳ اینداستریز به حساب آید.

مدتی پیش بانی راس (Bonnie Ross)، رئیس استودیوی ۳۴۳، به این نکته اشاره کرد که نگرانی‌ و ناراحتی طرفداران به دلیل تاخیر بازی تا سال ۲۰۲۱ را درک می‌کند. بر اساس صحبت‌های او، بازی‌بازان پاداش صبرشان را خواهند گرفت. تیم توسعه‌ی Halo Infinite مشتاق عرضه‌ی بازی هستند؛ اما می‌خواهند بازی نهایی در بهترین شکل ممکن عرضه شود.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید