گیفت کارت
گیفت کارت

دیوالور دیجیتال پنج بازی جدید را در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که در حال کار بر روی پنج عنوان جدید است و به زودی اخبار بیشتری از آن‌ها در دسترس قرار می‌گیرد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، دیوالور دیجیتال از معروف‌ترین شرکت‌های آمریکایی در خصوص ساخت و عرضه‌ی بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. اعضای این استودیو بیشتر ترجیح می‌دهند تا به نشر عناوین مختلف بپردازند که از برترین آن‌ها باید به Fall Guys اشاره داشت. البته این به آن معنا نیست که آن‌ها در توسعه‌ی بازی‌ها ناموفق هستند؛ چرا که کارنامه‌ی درخشانی در این عرصه از خود به جای گذاشته‌اند. یکی از ویژگی‌های مثبت این استودیو، توانایی تولید بازی‌ها در ژانرهای متنوع است. در بین این عناوین، آثار چندنفره هم به چشم می‌خورد که نباید آن‌ها را از دست داد.

اخیرا این استودیو در حساب رسمی توییتر خود پیام جدیدی را منتشر کرده که در نوع خود جالب و عجیب است. در ادامه متن این پیام را با هم خواهیم خواند:

کدام یک از پنج بازی سال آینده‌ی ما مورد انتظار شما بازی‌بازان است؟

از آن جایی که این عناوین هنوز مشخص نیستند، می‌توان پیام این استودیو را عجیب دانست. البته با توجه به سابقه‌ی دیوالور دیجیتال، پیش‌بینی می‌شود که بازی‌های جذابی در اختیار افراد قرار گیرد. انتشار این پیام باعث شده است که بازی‌بازان حدس و گمان‌های فراوانی در این زمینه داشته باشند. در نهایت باید منتظر بود و دید که چه اتفاقاتی برای دیوالور دیجیتال رقم خواهد خورد.

بسیاری از بازی‌بازان عقیده دارند که ممکن است دنباله‌ی عناوین گذشته‌ی دیوالور دیجیتال ساخته شود. در همین راستا، ساخت نسخه‌های جدیدی از آثاری همچون Katana Zero منطقی است. دنباله‌ی دیگر بازی‌ها شامل Ape Out، Gato Roboto و یا Hotline Miami نیز می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد.

دیوالور دیجیتال علاوه بر ساخت این عناوین، ممکن است نشر بازی‌هایی را هم به عهده بگیرد. در مجموع عده‌ی زیادی عقیده دارند که این شرکت باز هم با فعالیت‌های جذاب خود می‌تواند به محبوبیت دست پیدا کند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این موضوع، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید