بازی‌بازان Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone این آخر هفته Double XP دریافت خواهند کرد

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۵

استودیوی تری‌آرک (Treyarch Studios) مدتی پیش اعلام کرد که امسال هنوز برای بازی‌بازان Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone برنامه دارد. حال مشخص شده است که توسعه دهندگان تصمیم گرفته‌اند مقدار XP دریافتی در طی آخر هفته‌ را برای بازی‌بازان این دو عنوان محبوب دو برابر کنند. پس اگر می‌خواهید سال ۲۰۲۰ را با تجربه‌ی بازی‌های چندنفره به پایان برسانید، Black Ops Cold War و Warzone انتخاب‌های بسیار خوبی هستند.

آخرین رویداد Double XP سال ۲۰۲۰ سری Call of Duty از امروز آغاز می‌شود و تا ۱۴ دی (چهار ژانویه) ادامه خواهد داشت. بازی‌بازان و طرفداران مجموعه‌ی Call of Duty قطعاً با این رویداد آشنا هستند. با این‌که رویداد Double XP معمولاً در برخی موارد شامل دو برابر شدن مقدار XP مربوط به سلاح‌ها و حتی بتل پس‌ها نیز می‌شود، اما این بار بازی‌بازان تنها شاهد تاثیر آن بر روی سطح خود در بازی خواهند بود.

تری‌آرک روز گذشته نیز یک به‌روزرسان جدید را برای Black Ops Cold War منتشر کرد که علاوه بر افزودن یکی از حالت‌های Call of Duty: Modern Warfare، تعدادی از Playlist‌ها را هم تغییر داد. از آن‌جایی که اکثر مردم در حال سپری کردن تعطیلات کریسمس هستند، نباید منتظر انتشار یک به‌روزرسان بزرگ‌ باشیم. البته با توجه به پشتیبانی قوی اکتیویژن (Activision) از عناوین Call of Duty، قطعاً با آغاز سال جدید شاهد عرضه‌ی محتویات جدیدی خواهیم بود. طبق برخی از اطلاعات فاش شده در فایل‌های Black Ops Cold War، ظاهراً بازی‌بازان در آینده به یک سلاح Flamethrower دسترسی پیدا خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید