گیفت کارت
گیفت کارت

سونی به کارمندان خود لباسی با طرح پلی‌استیشن ۵ هدیه می‌دهد

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

به تازگی شرکت سونی برای جشن گرفتن عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵، لباس‌هایی با علامت این محصول نسل نهمی را به کارمندان خود هدیه داده است تا از این طریق از آن‌ها قدردانی نماید.

فصل تعطیلات پایان سال در حال اتمام است و شرکت سونی هنوز هدایای مختلفی به کارمندان خود در سراسر جهان ارسال می‌کند. اخیرا این شرکت برای بزرگداشت انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵، هدیه‌ای ویژه که یک کاپشن سفارشی با طرح این کنسول است را به کارمندان خود هدیه داده است تا خاطرات خوب دوران ساخت و توسعه‌ی این محصول برای آن‌ها زنده بماند. از طرفی با توجه به شروع فصل سرد زمستان، این لباس‌ها می‌توانند روزهای گرم و راحتی را برای این افراد رقم زنند.

هنوز فهرست مشخصی از افرادی که این کاپشن را دریافت کرده‌اند، منتشر نشده است اما به نظر می‌رسد با وجود ارسال‌های سراسری شرکت سونی، کارمندان مستقر در شعبه‌های ایالات متحده تعداد بیشتری از این هدیه‌ها را دریافت کرده باشند. یکی از این افراد، جین گبی لیانیلو (Jan “Gabby” Llanillo)، یکی از نویسندگان ارشد استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) به شمار می‌آید که در حساب کاربری توییتر خود نیز تصویری از این هدیه‌ی شرکت سونی به اشتراک گذاشته است. طبق تصاویر، این کاپشن به رنگ مشکی بوده و بر روی سینه‌ی خود علامت کنسول پلی‌استیشن ۵ را دارد. همچنین بر روی قسمت بازویی این لباس علامت دیگری از تاریخ ۲۵ ساله‌ی برند پلی‌استیشن به چشم می‌خورد که به نوعی نماد افتخار و غرور کارکنان بخش پلی‌استیشن شرکت سونی خواهد بود. به نظر می‌رسد در کنار کیفیت عالی و جنس براق این کاپشن، یک کالای بسیار لوکس برای دارندگان کلکسیون‌های پلی‌استیشن نیز به حساب خواهد آمد.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید