اولین تیزر گیم‌پلی بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۷

استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد (GSC Game World) دقایقی پیش اولین تیزر گیم‌پلی بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 را منتشر کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در تابستان سال جاری میلادی و در جریان مراسم Xbox Games Showcase، بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 با نمایش یک تریلر رسماً معرفی شد. این بازی همانند نسخه‌های پیشین مجموعه، عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص است که المان‌های وحشت و بقا نیز در آن وجود دارد. همچنین در این نسخه نیز شاهد یک اتمسفر خاص و سنگین هستیم. این عنوان یک داستان غیرخطی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد و تصمیمات و انتخاب‌های شما عواقب مختلفی را خواهد داشت.

S.T.A.L.K.E.R. 2 در مناطق آلوده‌ی اطراف نیروگاه چرنوبیل جریان دارد و به طور حتم در کنار دشمنان عادی، با موجودات جهش‌یافته روبه‌رو خواهیم بود. تیم توسعه‌دهنده در کنار استفاه از موشن کپچر برای بدن‌ها و صورت‌ها، از قابلیت Photogrammetry نیز استفاده کرده است. همچنین این بازی در هنگام عرضه از ماد نیز پشتیبانی خواهد کرد. برای توسعه‌ی این بازی از موتور ارتقا یافته‌ی Unreal Engine 4 استفاده شده است. علاوه بر این، بازی از قابلیت رهگیری پرتو (Ray Tracing) بر روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی پشتیبانی می‌کند.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 در سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین این بازی در زمان عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass نیز در دسترس خواهد بود. در پایان می‌توانید اولین تیزر گیم‌پلی بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید