سلاح Mythic Peacekeeper MK2 به زودی به Call of Duty: Mobile اضافه خواهد شد

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۹

استودیوی تی‌می (TiMi Studios)، توسعه دهنده‌ی بازی محبوب Call of Duty: Mobile، اخیراً اعلام کرده است که بازی‌بازان به زودی به یک سلاح Mythic دیگر دسترسی پیدا خواهند کرد. این نسخه‌ی منحصر به فرد از سلاح Peacekeeper MK 2 که در واقع Artifact نام دارد، قرار است در هفته‌ی جاری راهی Call of Duty: Mobile شود.

توسعه دهندگان Call of Duty: Mobile با اضافه کردن Peacekeeper MK 2 در فصل سیزدهم بازی، این سلاح نمادین سری Black Ops را به نسخه‌ی موبایل Call of Duty آوردند. حال نسخه‌ی Artifact آن که طبق توضیحات ارائه شده «در فضا ساخته و با ماگما آغشته شده است»، از یک طراحی منحصر به فرد و جذاب بهره می‌برد که آن را از سلاح‌های دیگر Call of Duty: Mobile متمایز می‌کند.

Artifact دومین سلاح Mythic بازی Call of Duty: Mobile محسوب می‌شود که واضح است توسعه دهندگان زمان زیادی را برای طراحی آن صرف کرده‌اند. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی حساب رسمی توییتر این عنوان، بازی‌بازان می‌توانند Artifact را با توجه به نیاز‌های خود شخصی سازی کنند. شما می‌توانید انعطاف بالای این سلاح را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

البته در نظر داشته باشید که به احتمال زیاد، به دست آوردن Artifact نیاز به پرداخت هزینه‌ی بالایی خواهد داشت. پس از انتشار Ascended Fennec، اولین سلاح Mythic بازی Call of Duty: Mobile، بخشی از طرفداران بازی از نحوه‌ی باز کردن این سلاح ناراضی بودند؛ چراکه برای دسترسی به این سلاح، بازی‌بازان باید چندین بار لوت باکس‌ خریداری می‌کردند. علاوه بر این، قیمت هر لوت باکس نیز هر دفعه بیش‌تر می‌شد و بازی‌بازان را مجبور می‌کرد تا هزینه‌ی زیادی را برای این سلاح صرف کنند. همچنین به غیر از دسترسی به سلاح اصلی، روند باز کردن attachment‌های آن نیز نیازمند انجام همین کار بود. در نهایت شما با یک سلاح مواجه هستید که به دست آوردن آن به شدت به الگوریتم RNG و شانس شما بستگی دارد.

از طرف دیگر، برای بازی‌بازانی که می‌خواهند سلاح Peacekeeper MK2 را بدون پرداخت هزینه شخصی سازی کنند، خبر خوبی داریم. این‌طور که به نظر می‌رسد، پوسته‌ی Diamond Camo این سلاح اخیراً قابل باز کردن شده است. اما پیش نیاز به دست آوردن این پوسته، انجام ۱۵۰ مسابقه با Peacekeeper MK2 و کشتن ۱۰ نفر با این سلاح در هر مسابقه است. پس از کشتن ۱۵۰۰ نفر، شما می‌توانید سلاح خود را با این پوسته شخصی سازی کنید.

بازی Call of Duty: Mobile هم‌اکنون بر روی گوشی‌های هوشمند اندروید و IOS در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید