یک اینسایدر شایعات یوبی‌سافت پلاس و Xbox Game Pass را واقعی می‌داند

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۰

اخیراً یک اینسایدر مشهور صنعت بازی گفته است که شایعات اضافه‌ شدن یوبی‌سافت پلاس (Ubisoft Plus) به سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) واقعی هستند. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت مایکروسافت در طول یک سال گذشته به گسترش و پشتیبانی از سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس ادامه داد. دو روز قبل، شایعه‌ای در خصوص اضافه شدن یوبی‌سافت پلاس به سرویس گیم‌پس در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. حال به گفته‌ی یکی از اینسایدرهای صنعت بازی، این موضوع حقیقت دارد.

هنگامی که شایعات اضافه شدن سرویس یوبی‌سافت پلاس به ایکس‌باکس گیم‌پس منتشر شدند، مدرکی برای اثبات آن وجود نداشت. با این حال اخیراً جز کوردون (Jez Cordon) از وب‌سایت Windows Central در توییتر خود توضیح داد که این موضوع واقعیت خواهد داشت. اعتقاد کوردون بر اساس مواردی بوده که تاکنون شنیده است. با این حال به نظر می‌رسد وی مطمئن نیست که عناوین سرویس یوبی‌سافت تا چه اندازه در دسترس مشترکان گیم‌پس خواهد بود.

پیش از این نیز سرویس گیم‌پس با سرویس EA Play ادغام شده بود. مشترکان گیم‌پس اولتیمیت شاهد انواع مختلفی از بازی‌های الکترونیک آرتس (Electronic Arts) بودند، زیرا عناوین EA Play بدون هزینه‌ی اضافی از طریق گیم‌پس قابل بازی شدند. برخی از بازی‌های برجسته‌ای که مشترکان به لطف این همکاری به آن‌ها دسترسی دارند شامل Star Wars Jedi: Fallen Order ،Titanfall 2 و Dragon Age: Inquisition هستند.

مطمئناً اضافه شدن عناوین یوبی‌سافت (Ubisoft) به سرویس گیم‌پس برای بسیاری از مشترکان هیجان‌انگیز خواهد بود. البته به نظر می‌رسد این امر به مدل تجارتی یوبی‌سافت مربوط است. چند ماه پیش، شرکت آمازون (Amazon)، سرویس جدید خود به نام Amazon Luna را در ظاهر به عنوان رقیبی برای گوگل استیدیا معرفی کرد. آمازون در زمان معرفی این سرویس اعلام کرد که یوبی‌سافت اولین کانالی خواهد بود که در این سرویس ادغام می‌شود. این موضوع ظاهراً نشان می‌دهد که یوبی‌سافت می‌تواند برنامه‌ی تجاری کلی خود را تغییر دهد تا بر روی سرویس‌های اشتراکی و استریم تمرکز کند.

به نظر می‌رسد سال ۲۰۲۱، سال هیجان‌انگیزی برای مایکروسافت و سرویس گیم‌پس باشد. مایکروسافت اعلام کرده است که مشترکان Game Pass می‌توانند انتظار داشته باشند که سرویس xCloud در بهار ۲۰۲۱ بر روی iOS و رایانه‌های شخصی در دسترس باشد. اگر شایعه‌ی اضافه شدن یوبی‌سافت پلاس به گیم‌پس حقیقت داشته باشد، می‌توانیم شاهد عرضه‌ی عناوین بزرگ شرکت یوبی‌سافت بر روی این سرویس باشیم.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید