گیفت کارت
گیفت کارت

Metro: Last Light Redux در فروشگاه GOG به مدت محدودی رایگان شد

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

به تازگی فروشگاه دیجیتالی GOG، در خبری رسمی اعلام کرد که علاقه‌‎مندان به سری وحشت و بقای Metro می‌توانند نسخه‌ی Metro: Last Light Redux را برای مدت محدودی به صورت رایگان از این فروشگاه دریافت نمایند.

این پیشنهاد در حالی از سوی فروشگاه GOG ارائه شده است که در حال فروش فوق‌العاده‌ی زمستانی به سر می‌برد و در نتیجه، سرورهای این پایگاه در حال بارگیری محتویات زیادی هستند. با وجود این ترافیک سرورها، بازی‌بازان باید تا صبح روز جمعه اول ژانویه، از فرصت خود استفاده کرده و بازی Metro: Last Light Redux را به صورت رایگان دریافت نمایند.

بازی‌بازان باید توجه داشته باشند که به مانند سایر بازی‌های رایگان دیجیتالی که همراه با محدودیت زمانی ارائه می‌شوند، اگر بازی Metro: Last Light Redux را تا قبل از اتمام فرصت به صورت کامل دریافت نکنند، این عنوان در کتابخانه‌ی بازی‌های آن‌ها پدیدار نخواهد شد. همچنین این بازی یک نسخه‌ی DRM رایگان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهد بود و بازی‌بازان نیاز به یک لانچر اختصاصی برای اجرای آن نخواهند داشت.

همان‌طور که در بالا ذکر شد، علاقه‌مندان تنها دو روز جهت دریافت رایگان بازی Metro: Last Light Redux از فروشگاه دیجیتالی GOG فرصت خواهند داشت. این فروشگاه به همراه استودیوی معروف سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، در مالکیت شرکت بزرگ لهستانی سی‌دی پراجکت (CD Projekt) قرار دارند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید