سازندگان بازی Elden Ring از هواداران تشکر کردند

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۷
بازی Elden Ring

طرفداران بازی Elden Ring اخیراً هیچ خبری در مورد عنوان جدید استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) دریافت نکرده‌اند، اما در قالب پیامی توییتری، سازندگان بازی سیگنال‌های اطمینان بخشی را منتشر ساختند. با وب‌سایت گیمفا همراه باشید.

در طی این مدت هیچ گونه تصویر رسمی، تریلر سینماتیک یا هر چیز دیگری از این عنوان منتشر نشده، اما جدیدا یاسوهیرو کیتائو (Yasuhiro Kitao) که مسئولیت تبلیغات، بازاریابی و ارتباطات را در استودیوی فرام‌سافت‌ور بر عهده دارد، پیام تشکری با مضمون قدردانی از هوادارن و افرادی که از بازی حمایت می‌کنند، در توییتر منتشر کرد. او همچنین از این موضوع خبر می‌دهد که تیم توسعه‌دهنده برای ساخت این عنوان بسیار با ‌انگیزه و مستعد هستند.

تیم سازنده‌ی عناوینی مانند Bloodborne و سری Dark Souls مشغول توسعه‌ی این عنوان هستند و در کنار آن‌ها جورج.آر.مارتین (George.R.Martin)، نویسنده‌ی سری کتاب‌های Game of Thrones نیز حضور دارد.

خبر کوتاه کیتائو از طریق توییتر منتشر شد و در آن طرفداران مورد خطاب قرار گرفتند. کیتائو از افرادی که به بازی رای دادند تا آن را به‌عنوان برنده‌ی جایزه‌ی “مورد انتظارترین بازی” (Most Anticipated Game) در رویداد The Game Awards 2020 تبدیل کند، تشکر ویژه‌ای کرد و اعلام داشت که این استودیو به‌دنبال رسیدن به استاندارد بالایی است که طرفداران از سازنده انتظار دارند. متن پیام‌های او به شرح زیر هستند:

صمیمانه تشکر می‌کنیم از همه‌ی کسانی که در رویداد The Game Awards 2020 به بازی Elden Ring رأی داده‌اند و همه‌ی شما که هنوز به حمایت از ما ادامه می‌دهید. با توجه به جمعیت بازی‌بازانی که عناوین ما را تجربه می‌کنند، این موضوع سطح توقع ما را از کیفیت بازی Elden Ring، بالا می‌برد. با وجود حمایت‌های شما می‌توانیم مراحل توسعه را با انگیزه‌ی بالا پیش ببریم. متشکرم.  به‌نظر می‌رسد هنوز دنیا برای بازگشت به شرایط عادی قبلی نیاز به تلاش بیشتری دارد. لطفاً مراقب خود باشید و از جشن سال نو لذت ببرید. شما را در سال ۲۰۲۱ می‌بینیم.

حتی اگر این بازی جایزه‌ی مورد انتظارترین بازی را از The Game Awards کسب نمی‌کرد، با توجه به میزان هیاهوی زیادی که برای این عنوان وجود دارد، اخبار و روند پیگیری ساخت آن بسیار مورد توجه است. هر بار که یک رویداد مانند The Game Awards نمایش‌هایی از عناوین آینده را در برنامه‌هایش دارد، افراد زیادی منتظر تماشای نمایشی از عنوان Elden Ring هستند، اما چند رویداد اخیر هوادارن را ناامید ساخت.

از زمان معرفی این عنوان اطلاعات بسیار کمی از آن به بیرون درز پیدا کرده است. تیم سازنده‌ی عناوینی مانند Bloodborne و سری Dark Souls مشغول توسعه‌ی این عنوان هستند و در کنار آن‌ها جورج.آر.مارتین (George.R.Martin)، نویسنده‌ی سری کتاب‌های Game of Thrones نیز حضور دارد. در پایان پیام کیتائو “شما را در سال ۲۰۲۱ می‌بینیم” را مشاهده کردیم. این موضوع می‌تواند بسیار امیدوار کننده باشد که بازی در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. فعلا هیچ خبر رسمی در مورد بازی و زمان انتشارش وجود ندارد. آخرین شایعاتی که در مورد بازی شنیده شده را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید