راهنمای بازی Cyberpunk 2077؛ راهنمای تمام پایان‌های بازی

12 دی 1399 - 13:31
راهنمای بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 مدتی است که عرضه شده و علی‌رغم فشارها، حواشی و مشکلاتی که پیرامون این بازی جریان دارد، بسیاری از بازی‌بازان به تجربه‌ی آن مشغول هستند. بنابراین وجود راهنمایی که بتواند آن‌ها را در برخی قسمت‌های بازی راهنمایی کند، بسیار مفید و ضرروی است.

بازی Cyberpunk 2077 دارای پایان‌های متعددی است که شاید اگر از شکارچیان تروفی باشید و یا اینکه قصد دارید تمام پایان‌های بازی را تجربه کنید، بهتر باشد که بر اساس یک راهنما پیش بروید که به شما بگوید باید چگونه عمل کنید تا به پایان مشخصی برسید. این مقاله به راهنمای بازی Cyberpunk 2077 اختصاص دارد و قصد داریم شما را برای دست‌یابی به پایان‌های مختلف بازی، راهنمایی کنیم

هشدار: این مقاله ممکن است قسمت‌هایی از پایان بازی Cyberpunk 2077 را برای شما فاش کند. پس اگر هنوز این بازی را تجربه‌ نکرده‌اید، همین حالا از مطالعه‌ی ادامه‌ی این مقاله صرف نظر کنید. این آخرین هشدار ماست اگر هنوز بازی Cyberpunk 2077 را تجربه‌ نکرده‌اید، همین حالا این صفحه را ببندید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077؛ راهنمای تمام پایان‌های بازی

Nocturne OP55N1 نام ماموریت نهایی بازی Cyberpunk 2007 است. پس از پایان این ماموریت، بازی به اتمام رسیده و شما با انتخاب گزینه‌ی One more Gig به آخرین چک‌پوینت بازی باز خواهید گشت. در این صورت می‌توانید ماموریت پایانی را دوباره و دوباره تجربه کنید. دقت داشته باشید هر تصمیمی که پیش از آغاز این ماموریت اتخاذ کنید، پایان‌های متفاوتی را رقم می‌زند. البته دقت داشته باشید برای مشاهده‌ی تمام پایان‌ها، باید تصمیمات خاصی را در طول بازی اتخاذ کنید و یا برخی ماموریت‌های فرعی و جانبی را انجام داده باشید که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077

در جریان ماموریت پایانی می‌توانید انتخاب کنید که همراه با چه کسی به Arasaka Tower حمله کنید و هر گزینه‌ای را انتخاب کنید پایان‌های متفاوتی را شاهد خواهید بود

پایان اول:

در جریان ماموریت Nocturne OP55N1 شما می‌توانید انتخاب کنید که با چه کسی این ماموریت را انجام دهید. انتخاب هر یک از گزینه‌ها باعث می‌شود تا پایان متفاوتی را شاهد باشید. نخستین پایان بازی این‌گونه است که شما در صورت تمایل می‌توانید انتخاب کنید تا همراه با Hanako به Arasaka Tower حمله کنید. در پایان این ماموریت دو انتخاب پیش روی دارید. نخست می‌توانید پیشنهاد Arasaka را بپذیرید یا اینکه گزینه‌ی دیگری را انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که شخصیت V بازگردد و به زندگی خود ادامه دهد.

پایان دوم:

پایان دوم بازی در صورتی قابل مشاهده و دست‌یابی است که شما ماموریت جانبی مربوط به شخصیت Panam یعنی ماموریت Queen of the Highway را انجام داده باشید. در این صورت پیش از آغاز ماموریت پایانی بازی یعنی Arasaka Tower، می‌توانید انتخاب کنید که همراه با شخصیت Panam به Arasaka Tower حمله کنید. اواخر این ماموریت شما به درون یک چاه می‌روید و در این جا دو انتخاب دیگر پیش روی خواهید داشت. دقت کنید که انتخاب هر گزینه پایان متفاوتی را رقم می‌زند.

پایان سوم:

سومین پایان بازی نیز در صورتی قابل دست‌یابی است که شما ماموریت فرعی Blistering Love را انجام داده باشید. در این صورت می‌توانید پیش از آغاز ماموریت Arasaka Tower تصمیم بگیرید که شخصیت Roque شما را در ماموریت پایانی همراهی کند و همراه با او به Arasaka Tower حمله کنید. در پایان این ماموریت به مانند پایان دوم، بار دیگر دو انتخاب و دو گزینه پیش روی دارید و با انتخاب هر کدام، پایان متفاوتی را شاهد خواهید بود که کمی با پایان دوم متفاوت است.

پایان چهارم ( مخفی):

آخرین پایان بازی به نوعی یک پایان مخفی است و شما با روش متفاوتی می‌توانید ماموریت Nocturne OP55N1 را انجام داده و به Arasaka Tower حمله کنید. برای دست یافتن به این پایان، شما در جریان ماموریت پایانی هنگامی که بازی از شما می‌خواهد تا یک نفر را به عنوان همراه انتخاب کنید، هیچ گزینه‌ای را انتخاب نکنید. اگر میزان دوستی شما با شخصیت جانی سیلور هَند بیشتر از ۷۰ درصد باشد، پس از گذشت چند دقیقه یک گزینه‌ی جدید ظاهر می‌شود. به کمک این گزینه شما می‌توانید انتخاب کنید که به تنهایی به Arasaka Tower حمله کنید. تنها تفاوت کلیدی این پایان با سایر پایان‌های ذکر شده این است که اگر در جریان این ماموریت کشته شوید، بازی به پایان می‌رسد. مگر اینکه ماموریت را به اتمام برسانید و پس از اتمام آن دوباره به چک‌پوینت بازگردید.

برای بررسی اخبار و جزئیات بیشتر از بازی Cyberpunk 2077 می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید