بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس در ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۱ مشخص شدند

۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸

شرکت سونی بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس در ژانویه ۲۰۲۱ را مشخص کرد؛ این بازی‌ها شامل یک عنوان برای پلی‌استیشن ۵ و دو عنوان برای پلی‌استیشن ۴ می‌شوند. همراه گیمفا باشید.

آخرین چهارشنبه‌ی این ماه میلادی فرا رسیده است و به سنت همیشگی سونی، وقت آن است تا از بازی‌های رایگان ماه جدید رونمایی شود. پس از عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵، بازی‌های این سرویس ترکیبی از عناوین کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی سونی بوده است. عناوینی که از ۱۶ دی ۱۳۹۹ (۵ ژانویه ۲۰۲۱) تا ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ (۱ فوریه ۲۰۲۱) به رایگان در اختیار مشترکین PS Plus قرار دارند.

عنوان مخصوص پلی‌استیشن ۵ بازی Maneater است؛ یک بازی نقش‌آفرینی کوسه‌ای که شما را در نقش یک کوسه‌ی مرگبار قرار می‌دهد. این عنوانِ جهان باز از سیستم مرحله‌بندی استفاده می‌کند و ماجراجویی‌های خطرناکی را در مبارزه با انسان‌ها و موجودات دریایی برای شما خلق می‌کند. علاوه بر این، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی دارای پیشرفت‌هایی است که در سایر نسخه‌های آن وجود ندارد.

بازی‌های پلی‌استیشن ۴ شامل Shadow of the Tomb Raider و GreedFall می‌شوند. بازی Shadow of the Tomb Raider سومین عنوان از ریبوت این مجموعه است. عنوان GreedFall نیز یک اکشنِ نقش‌آفرینی است که در سال ۲۰۱۹ معرفی شد اما نتوانست در زمان عرضه به عنوان موفقی تبدیل شود. این دو عنوان از طریق قابلیت Backwards Compatibility در دسترس دارندگان پلی‌استیشن ۵ قرار می‌گیرد و این موضوع تعداد بازی‌های رایگان کنسول نسل نهمی سونی را به عدد سه می‌رساند.

اگر شما هنوز بازی‌های رایگان دسامبر ۲۰۲۰ را به کتابخانه‌ی خود اضافه نکرده‌اید، هنوز فرصت انجام این کار را دارید! این عناوین شامل دو بازی Just Cause 4 و Rocket Arena می‌شوند. علاوه بر این، بازی Worms Rumble نیز در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قرار دارد.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید