خالق سری NieR دو بازی جدید را تحت توسعه دارد

۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱

اخبار شنیده شده حاکی از آن هستند که یوکو تارو (Yoko Taro)، خالق مجموعه‌های Drakengard و NieR به همراه یوسوکه سایتو (Yosuke Saito)، تهیه کننده‌ی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در حال توسعه‌ی دو بازی به صورت همزمان هستند.

در حقیقت، اولین بار این خبر در جریان برنامه‌ی زنده‌ی اختصاصی بازی در ژاپن به مناسبت پایان رسیدن سال ۲۰۲۰ به میزبانی مجله‌های Famitsu و V-Jump منتشر شد. در جریان این برنامه‌ی زنده، آقای یوکو تارو شخصاً خبر توسعه‌ی دو بازی متفاوت توسط خود و یوسوکه سایتو را تایید کرد. از قرار معلوم، یکی از این دو پروژه اتمسفری غمناک و سنگین دارد و حتی آقای یوسوکه سایتو در جریان این برنامه دائماً در مورد اینکه از توسعه‌ی این پروژه پشیمان است صحبت می‌کرد. البته، خبر شروع پروسه‌ی ساخت این بازی منحصر به فرد ابتدا در سال گذشته شنیده شد، اما اخیراً مشخص شد که تاکنون پیشرفت خاصی در این پروسه صورت نگرفته است و حتی توسعه‌دهندگان آن نیز هیچ ایده‌ای در مورد ژانر آن ندارند.

از طرفی دیگر، دومین پروژه که مستقیماً توسط خالق مجموعه‌ی NieR در حال توسعه است، همان عنوان متفاوت و جاه‌طلبانه‌ای بوده که سال‌ها یوکو تارو و یوسوکه سایتو قصد توسعه‌ی آن را داشتند. به دنبال این موضوع، مجری برنامه درخواست ارائه‌ی اطلاعات بیشتری از بازی‌های مذکور داشت که این موضوع صریحاً توسط این دو هنرمند بزرگ رد شد.

در پایان، باید به این نکته اشاره نمود که در حین توسعه‌ی این دو پروژه، قرار است تا پروژه‌ی بعدی سازندگان NieR در سال ۲۰۲۱ با نام کامل NieR Replicant ver. 1.22474487139 منتشر شود که در واقع یک ریمستر از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ آن محسوب می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید