گیفت کارت
گیفت کارت

ماد جدیدی برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳

این روزها اخبار فراوانی پیرامون بازی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار می‌گیرد و بازار این عنوان حسابی داغ است. حال امروز یک ماد جالب و کاربردی برای این بازی عرضه شد که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه یک ویدئو در این زمینه باشید.

از زمانی که تازه‌ترین بازی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) یعنی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفت، اخبار و جزئیات زیادی در خصوص آن عرضه شد. به طور کلی شاهد واکنش‌های مثبت و منفی زیادی از سوی افراد بودیم. امروز هم بازی‌بازان حفره‌ای عجیب را در این اثر پیدا کردند که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. احتمالا در جریان هستید که نواقص و باگ‌های فراوان، دارندگان این عنوان را کلافه کرده است. شرکت سازنده نیز اعلام کرده است که پشتیبانی خود را خیلی سریع آغاز می‌کند و به رفع این هر یک از این مشکلات خواهد پرداخت. در نهایت باید منتظر بود و دید که چه اتفاقاتی برای این اثر رقم خواهد خورد.

مادسازان خوش‌ذوق این روزها بازی Cyberpunk 2077 را رها نمی‌کنند و هر روز شاهد انتشار مادهای تازه و جالبی برای این عنوان هستیم. حال در جدیدترین ماد این اثر ساخته‌ی TemplarGFX، هوش مصنوعی عابران پیاده تا حد زیادی بهبود یافته است و این قضیه کاملا به چشم می‌آید. ساخت این ماد بسیار ضروری بود؛ چرا که باگ‌هایی در میان مردم شهر دیده می‌شد و هر یک از این افراد ممکن بود رفتارهای عجیب و غریبی را از خود بروز دهند. اتفاق گفته شده در مواردی که ازدحام جمعیت زیاد بود و یا موانعی بر سر راه هر یک از مردم وجود داشت، بیشتر به چشم می‌خورد. با اعمال این ماد، شخصیت‌ها رفتار عاقلانه‌ای را در مقابل موانع از خود نشان می‌دهند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی Cyberpunk 2077 هستید، این ماد را به هیچ وجه از دست ندهید.

هواداران بازی Cyberpunk 2077 که از دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی به شمار می‌روند، برای مادهای بیشتر در آینده مشتاق هستند. حال باید دید که مادسازان مطرح، چه تغییراتی را در این عنوان ایجاد خواهند کرد. بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز در دست ساخت قرار دارد و در آینده‌ای نه چندان دور به دست بازی‌بازان خواهد رسید. برای آشنایی بیشتر با این عنوان می‌توانید بررسی ویدئویی آن را از این صفحه تماشا کنید. در پایان می‌توانید ویدئویی از ماد فوق را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید