شایعه: بازی Elite Dangerous: Odyssey احتمالاً در آوریل ۲۰۲۱ منتشر می‌شود

۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه‌ی پیش‌خرید عنوان Elite Dangerous: Odyssey در فروشگاه استیم، به نظر می‌رسد این بازی در ماه آوریل ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس جزئیات ارائه شده در صفحه‌ی استیم Elite Dangerous: Odyssey، احتمالاً عنوان جدید استودیوی فرانتیر دولوپمنتس (Frontier Developments) در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ آوریل ۲۰۲۱) عرضه خواهد شد. پیش‌تر نیز اعلام شده بود که این بازی در اوایل سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود؛ بنابراین احتمال نادرست بودن تاریخ انتشار فاش شده پایین به نظر می‌رسد.

تصویر صفحه‌ی استیم بازی Elite Dangerous: Odyssey و اشاره به تاریخ انتشار آن

بازی Elite Dangerous: Odyssey برای بازی‌بازان این امکان را فراهم می‌کند تا در سیارات بی‌شماری که به فناوری‌های جدیدی مجهز هستند، سفر کرده و با آزادی کامل در آن محیط‌ها اکتشاف کنند. وجود محیط‌های گوناگون، اهداف و NPCها انواع گوناگونی از ماموریت‌ها و محتوای مختلف را برای بازی‌بازان فراهم می‌کنند. شما می‌توانید مبارزات را از دید اول شخص تجربه کنید. بازی‌بازان می‌توانند شخصیت خود را به مجموعه‌ای از سلاح‌ها و تجهیزات مختلف مجهز کنند و با هم‌تیمی‌های خود همراه شوند.

بازی Elite Dangerous: Odyssey در سال ۲۰۲۱ بر روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از گیم‌پلی بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید