به‌روزرسانی جدید فروشگاه اپیک گیمز مشکل مصرف غیرطبیعی این نرم‌افزار از CPU دستگاه را تا حدودی برطرف می‌سازد

۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹

کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) به تازگی بهینه‌سازی را برای نرم‌افزار رایانه‌های شخصی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) منتشر کرده است که تا حدودی مشکل مصرف بیش از اندازه‌ی آن از CPU دستگاه را برطرف می‌سازد. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

هفته‌ی گذشته بود که پس از انتشار جدیدترین به‌روزرسانی نرم‌افزاری فروشگاه اپیک گیمز تعداد قابل توجهی از بازی‌بازان رایانه‌های شخصی شروع به گزارش این مشکل کردند که جدیدترین به‌روزرسانی منتشر شده باعث افزایش غیرطبیعی استفاده‌ی نرم‌افزار اپیک گیمز از CPU دستگاه می‌شود. این مشکل همچنین هنگام اجرای نرم‌افزار در حالت پس‌زمینه (Background) کاملاً خود را نشان داده و باعث افزایش بیش از اندازه‌ی دمای CPU دستگاه می‌شد.

اما شرکت اپیک گیمز به تازگی به‌روزرسانی ۱۱٫۰٫۲ را برای نرم‌افزار فروشگاه خود منتشر کرده است که بر اساس گزارشات بازی‌بازان تا حدودی توانسته است این مشکل را برطرف کند. همچنین آقای (Sergiy Galyonkin) از توسعه‌دهندگان نرم‌افزار فروشگاه اپیک گیمز نیز در حساب توییتری خود تأیید کرده‌اند که به‌روزرسانی ۱۱٫۰٫۲ تا حدودی این مشکل به وجود آمده را برطرف می‌سازد، اما بازی‌بازان همچنان باید برای رسیدن به حالت پایدار کمی بیشتر منتظر بمانند.

Epic Games

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا شما نیز متوجه این مشکل به‌وجود آمده در به‌روزرسانی هفته‌ی گذشته‌ی نرم‌افزار فروشگاه اپیک گیمز شده بودید؟

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید