استودیوی تیم نینجا چند بازی جدید را در سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد کرد

10 دی 1399 - 14:47

استودیوی ژاپنی تیم نینجا به عنوان بخشی از زیرمجموعه‌ی شرکت کوئی تکمو (Koei Tecomo)، عناوین مختلفی را از زمان تاسیس خود در سال ۱۹۹۵ میلادی توسعه داده است. این استودیو ابتدا با آی‌پی‌های Ninja Gaiden و Dead or Alive شناخته می‌شد. با این حال در طول سال‌های اخیر، تمرکز این استودیو بر روی ساخت سری بازی‌های Nioh بوده است. بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد این استودیو در سال آینده‌ی میلادی چند بازی جدید را معرفی خواهد کرد.

آقای فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، رئیس استودیوی تیم نینجا، در مصاحبه‌ی اخیر خود با مجله‌ی فامیتسو (Famitsu) اعلام کرد که سری بازی‌های Nioh اکنون به نقطه‌ی استراحت رسیده‌اند. با این حال، وی در صحبت‌های تازه‌ی خود با وب‌سایت ژاپنی ۴Gamer، از معرفی چند بازی جدید در سال ۲۰۲۱ میلادی خبر داده است.

وی در این خصوص اظهار داشت:

ما در ماه فوریه ۲۰۲۱، بازی Nioh 2 Remastered: Complete Edition و همچنین The Nioh Collection که شامل همه‌ی محتویات نسخه‌های اول و دوم این مجموعه می‌شود، برای پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهیم کرد. امیدوارم این فرصتی برای افرادی باشد که تاکنون سری Nioh را تجربه‌ نکرده‌اند و این بازی‌ها را بر روی کنسول نسل جدید پلی‌استیشن ۵ تجربه نمایند.

ما همچنین در حال آماده‌سازی برای معرفی چند عنوان جدید در سال ۲۰۲۱ هستیم. پس بنابراین منتظر اخبار مربوطه باشید.

هنوز مشخص نیست که استودیوی تیم نینجا بر روی چه عناوینی کار می‌کند. به محض انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتر در خصوص این بازی‌ها، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

Moein MM2
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید