یکی از طرفداران مجموعه‌ی Destiny مقایسه‌ی جالبی را میان اجسام عظیم الجثه جهان این اثر انجام داده است

10 دی 1399 - 14:46

یکی از طرفداران‌ فرنچایز Destiny به تازگی مقایسه‌ی جالبی را میان تعدادی از بزرگ‌ترین اجسام حاضر در بازی Destiny 2 انجام داده است که توجه بسیاری از بازی‌بازان این مجموعه را به خود جلب کرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا نگاهی به این محتوا داشته باشیم.

اگر تا کنون موفق به تجربه‌ی یکی از نسخه‌های فرنچایز Destiny شده باشید، مطمئناً با ترولر (The Traveler) آشنایی دارید؛ جسم کروی عظیم الجثه‌ای که بر روی آسمان معلق است و در طول داستان نسخه‌ی اول و دوم مجموعه‌ی Destiny به آن پرداخته می‌شود.

حال به تازگی یکی از مشهورترین تولیدکننده‌های محتوای بازی Destiny 2 که در شبکه‌ی توییتر (Twitter) با نام کاربری Drexis Animations شناخته می‌شود، ویدئوی جالبی را با طرفداران‌ این اثر به اشتراک گذاشته است که در آن ابعاد دو عدد از اجسام عظیم جهان بازی Destiny 2 که عبارت هستند از The Traveler و فضاپیماهای هرمی شکل (که در جهان بازی با نام Pyramid خطاب می‌شود و در بسته‌ی الحاقی Shadowkeep برای اولین بار شاهد حضورشان بودیم) را با ابعاد کره‌ی زمین مورد مقایسه قرار داده است. شما در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

همان‌طور که مشاهده کردید، اگرچه ابعاد سفینه‌های هرمی شکل و The Traveler هنگامی که در نزدیکی آن‌ها قرار می‌گیرید بسیار عظیم به نظر می‌رسند، اما در مقایسه با سیاره‌ی زمین که جزو اجرام آسمانی کوچک نیز محسوب می‌شود، حتی قابل مشاهده نیز نیستند. حساب توییتری Drexis Animations  همچنین تصویری را از این ویدئو با طرفداران به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد The Traveler در کنار ابعاد کره‌ی زمین تنها چهار عدد از پیکسل‌های صفحه را به خود اختصاص می‌دهد. در ادامه این تصاویر را مشاهده می‌کنید.

Destiny

بازی Destiny 2 هم‌اکنون از طریق کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت سونی و مایکروسافت و همین‌طور پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل خرید (نسخه‌ی اولیه‌ی بازی که فاقد هرگونه بسته‌ی الحاقی است، هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس تمامی بازی‌بازان قرار دارد) و تجربه کردن است.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید