گیفت کارت
گیفت کارت

بازی‌بازان یک حفره‌ در دنیای بازی Cyberpunk 2077 کشف کردند

۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 از همان روزهای ابتدایی عرضه تا به امروز جزو داغ‌ترین بحث‌های صنعت بازی‌های ویدیویی بوده است و همچنان به این روند خود ادامه می‌دهد. پس از تعداد بی‌شماری اکتشاف جدید، گمانه‌زنی‌ و جنجال‌ همچنان شهر نایت‌سیتی (Night City) بازی‌بازان را غافلگیر می‌کند. در طول این مدت شاهد باگ‌ها، گلیچ‌ها و مشکلات فنی متعددی بوده‌ایم و حالا ظاهراََ یکی از بازی‌بازان با یک باگ جالب دیگر مواجه شده است.

در زمینه‌ی عملکرد و از دیدگاه فنی، بازی Cyberpunk 2077 مشکلات زیادی را برای بازی‌بازان ایجاد کرده است و این موضوع به غوطه‌وری هر چه بیشتر آن‌ها در نایت‌ سیتی (Night City) لطمه وارد می‌کند. مشکلات افت نرخ فریم و ترسیم اشیاء در دوردست‌ها تنها بخش کوچکی از مشکلات را تشکیل می‌دهند. ایرادهای زیادی وجود دارند که سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) باید برطرفشان کند، اما حالا یکی از بازی‌بازان در یک منطقه‌ی خاص حفره‌ای را پیدا کرده که به نظر می‌رسد تیم توسعه آن را کاملاََ فراموش کرده‌ است.

یکی از کاربران ردیت با نام BurritoGlasses، حفره‌ای را درون نایت سیتی پیدا کرده است که با پریدن در آن برای مدتی وارد یک فضای پردازش نشده می‌شوید و سپس دوبار به نایت سیتی باز خواهید گشت. شما می‌توانید ویدیو را از  اینجا مشاهده کنید. انتظار می‌رود این اشتباه واضح در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف شود. به‌روزرسانی‌ها و پچ‌های متعددی در راه است و اگر می‌خواهید قبل از برطرف شدن این مشکل حفره را مشاهده کنید، از ویدیوی مذکور استفاده کرده و دقیقاََ به نقطه‌ی اشاره شده در نقشه بروید.

عرضه‌ی نامناسب و نابخشودنی Cyberpunk 2077 باعث شده است سران شرکت سی‌دی پراجکت با ضرری ۱ میلیارد دلاری مواجه شوند. همچنین طبق گزارش‌های قبلی، سهام آن‌ها از زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077 نزدیک به ۲۹ درصد کاهش یافته و به حدود ۳۱۳٫۹ PLN رسیده است. به دنبال شکایت بازی‌بازان از مشکلات فنی مختلف و کامل نبودن نسخه‌ی کنسولی، شرکت سی‌دی پراجکت رد بیانیه‌ای را منتشر کرد که در آن ضمن عذرخواهی از طرفداران، وعده‌ می‌دهد به زودی مشکلات نسخه‌ی نسل هشتمی بازی برطرف خواهد شد. باید دید حل مشکلات این عنوان تا چه حد می‌تواند به سقوط سهام و ضررهای میلیاردی سران شرکت کمک کند.

بازی Cyberpunk 2077 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. بر اساس بیانیه‌های قبلی تیم سازنده، به روز رسانی اصلی نسل بعدی که کیفیت را متحول خواهد کرد در سال ۲۰۲۱ منتشر  خواهد شد.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید