گیفت کارت
گیفت کارت

برخی بازی‌بازان Call of Duty: Warzone تصور می‌کنند بی‌دلیل مسدود شده‌اند

۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳

اخیرا برخی از بازی‌بازان، سازندگان محتوا و استریمر‌های عنوان Call of Duty: Warzone اعلام کردند که بدون دلیل توسط سیستم امنیتی Shadowban شناسایی شده و دسترسی آن‌ها به بازی محدود شده است.

تقلب و هک تبدیل به یک مشکل جدی و بزرگ برای بازی‌های چند نفره‌ی رقابتی شده است و به نظر می‌رسد که بازی‌بازان عنوان محبوب Call of Duty: Warzone نیز همچنان درگیر آن خواهند بود. شرکت اکتیویژن (Activision) از زمان راه‌اندازی این بخش، در جهت مقابله با متقلبان و هکرها دست به اقدامات جدی زد و تاکنون به صورت کم و بیش موفق بوده است. با این حال به نظر می‌رسد تنها راه مقابله با برخی از متقلبان، مسدود کردن آن‌ها برای همیشه جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به تجربه‌ی سایر کاربران خواهد بود.

به مانند سایر عناوین رقابتی و چند نفره، بازی Call of Duty: Warzone نیز از سیستم گزارشی بهره می‌برد که با استفاده از آن بازی‌بازان موارد مشکوک را اطلاع دهند. حال به تازگی برخی ‌بازی‌بازان و سازندگان محتوا اعلام کرده‌اند که بدون دلیل یا به علت خصومت شخصی سایر افراد، مسدود شده‌اند و پس از ورود به لابی مجبور هستند در صف طولانی و خسته‌کننده‌ی رقابت‌هایی که برای متقلبین تدارک دیده شده، منتظر بمانند. طبق اعلام این افراد، هیچ اتفاقی برای قرار گرفتن آن‌ها در فهرست سیاه بازی Call of Duty: Warzone رخ نداده و تلاش‌های آنان برای فهمیدن علت این حادثه نیز، ثمری نداشته است.

به تازگی کاربر Tomographic بر روی شبکه‌ی یوتیوب (YouTube)، خبر از مسدود شدن حساب بازی Call of Duty: Warzone خود داد و اظهار داشت که این اقدام بدون هیچ دلیل خاصی صورت گرفته است. وی در گفته‌های خود به استفاده از سلاح DMR 14 در رقابت‌های Call of Duty: Warzone اشاره داشت و احتمال داد که استفاده از این سلاح به اشتباه تقلب شمرده شده است. حالا او هرگاه به تنهایی یا همراه دوستانش وارد رقابت شود، سایر متقلبان و هکرها نیز همراه آن‌ها در میدان نبرد حاضر خواهند بود.

به جز این کاربر یوتیوب، بسیاری از بازی‌بازان دیگر در انجمن‌های مربوط به شرکت اکتیویژن و بازی‌های Call of Duty به بیان اعتراض خود نسبت به مسدود شدن بی‌دلیل پرداخته‌اند که هنوز پاسخی از سوی شرکت سازنده به ادعای آن‌ها داده نشده است. عنوان رقابتی و آنلاین Call of Duty: Warzone هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان بتل‌رویال را در این نشانی مشاهده نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید