آیتم‌های جدیدی به بازی Dead by Daylight اضافه شد

10 دی 1399 - 09:34

استودیوی بیهیویر اینتراکتیو (Behavior Interactive) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز آیتم‌ها و امکانات جالب دیگری را به بازی Dead by Daylight اضافه کرد تا رضایت هواداران بیش از پیش جلب گردد. برای مشاهد‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، سازندگان بازی‌های ویدئویی به دلیل آغاز جشن کریسمس، محتویات فراوانی را به عناوین خود اضافه می‌کنند. Dead by Daylight را هم باید یکی از همین بازی‌ها دانست. البته سازندگان این اثر چند هفته‌ای می‌شود که نسبت به عرضه‌ی آیتم‌های تازه اقدام می‌کنند تا شاهد بازی جذاب‌تری باشیم. حال این هفته بیش از ۱۰۰۰ آیتم دیگر در این عنوان به چشم می‌خورد که می‌توانید در بخش شخصی‌سازی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این بازی هستید، به‌روزرسانی جدید را به هیچ وجه از دست ندهید. ماه گذشته نیز به‌روزرسانی تازه‌ای برای بازی Dead by Daylight در دسترس قرار گرفت که مرحله‌ای تحت عنوان A Binding of Kin را به آن افزود که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

ضمنا گفتنی است که رویداد جدیدی به نام Advent Calendar 2020 به بازی Dead by Daylight اضافه شده که در سبک بقا ساخته شده است. در این بخش باید با شخصیت دلخواه خود همراه شده و سایر کاراکترها را در نقشه‌ای عجیب از بین ببرید تا به یک قهرمان تبدیل شوید. در صورت کسب پیروزی در این رویداد، پاداش‌هایی به شما تعلق می‌گیرد که امکان خرید لباس با آن‌ها برایتان فراهم خواهد بود. Advent Calendar 2020 تنها تا تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۹ (۳ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) در اختیار هواداران قرار خواهد داشت.

این برای تیم سازنده پایان کار نیست و آن‌ها خبرهای جذاب دیگری هم برای طرفداران دارند. به نقل از آن‌ها، با زدن کدهای FROSTYBLIGHT و NEWYEARNEWENTITY می‌توانید به آیتم‌های ویژه‌ای در خصوص جشن کریسمس دسترسی داشته باشید. البته این ویژگی برای مدت محدودی در دسترس قرار دارد. حال باید منتظر بود و دید که واکنش هواداران برای تغییرات گفته شده چه خواهد بود.

در پایان گفتنی است که بازی Dead by Daylight هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید