گیفت کارت
گیفت کارت

ظاهراً نقشه‌ی Fortnite در فصل پنجم دچار تغییرات بزرگی خواهد شد

۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۸

این‌طور که به نظر می‌رسد، اپیک گیمز (Epic Games) قصد دارد تغییرات مهمی را در فصل پنجم بازی Fortnite اعمال کند. طبق اطلاعات منتشر شده از Mang0e، یکی از فاش کنندگان فعال Fortnite، ظاهراً مکان Colossal Coliseum قرار است دچار تغییراتی شود.

Fortnite محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین بازی بتل رویال فعلی است که به طور مرتب با رویداد‌ها و محتویات جدید به‌روزرسانی می‌شود. به همین خاطر، طرفداران ساخته‌ی اپیک گیمز همیشه می‌خواهند اطلاعات بیشتری را در مورد ایده‌های بعدی توسعه دهندگان برای Fortnite کسب کنند. Colossal Coliseum مکان جدیدی است که با آغاز فصل پنجم Fortnite در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت.

طبق اطلاعات فاش شده توسط Mang0e، ظاهراً اپیک گیمز می‌خواهد مضمون کلی این مکان و ساختار آن را برای یک رویداد معرفی نشده تغییر دهد. تصویر فاش شده در فایل‌های بازی Fortnite، نوع جدیدی از Colossal Coliseum را نشان می‌دهد که حالا پر از آب است. همچنین به جای ساختمان‌های اتفاقی که در نسخه‌ی فعلی وجود دارند، در این تصویر شاهد دو کشتی و تعدادی اسکله هستیم.

نکته‌ی جالب این است که تغییر جدید Colossal Coliseum ریشه در واقعیت دارد. طبق اطلاعات تاریخی، مردم روم برای فینال مسابقات، محیط Coliseum را پر از آب کرده و در آن به نبرد دریایی با کشتی می‌پرداختند. با اضافه شدن دو کشتی و اعمال تغییرات در ساختار Coliseum، قطعاً بازی‌بازان شاهد تجربه‌ی جدیدی خواهند بود. اپیک گیمز همیشه تلاش کرده است تا با ایجاد تغییرات در نقشه و ارائه‌ی محتویات جدید، از تکراری شدن Fortnite جلوگیری کند. اشاره به وقایع تاریخی و قرار دادن بازی‌بازان در یک نبرد دریایی، یکی دیگر از ایده‌های توسعه دهندگان برای تازه نگه داشتن این بازی بتل رویال محسوب می‌شود.

البته در نظر داشته باشید که اگرچه تصاویر این محیط در فایل‌های بازی Fortnite پیدا شده‌اند، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که شاهد این تغییرات باشیم. با این‌حال، Mang0e یکی از افراد شناخته شده در زمینه‌ی فاش کردن اطلاعات ساخته‌ی اپیک گیمز است و احتمال دارد که یافته‌های او واقعیت داشته باشند.

بازی Fortnite هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید