پلاتینیوم گیمز اطلاعات جدیدی در مورد بازی Bayonetta 3 ارائه داد

۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷

به تازگی هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) از استودیوی پلاتینیوم گیمز (Platinum Games)، به بیان اطلاعات جدیدی در مورد روند توسعه‌ی بازی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ یعنی Bayonetta 3 پرداخت.

بیش از سه سال است که شرکت نینتندو برای اولین بار از بازی انحصاری Bayonetta 3 در مراسم The Game Awards 2017 رونمایی کرد و از آن زمان تاکنون، اطلاعات بسیار کمی از بخش‌های مختلف این اثر و یا روند توسعه‌ی آن به گوش می‌رسد. به تازگی هیدکی کامیا از استودیوی پلاتینیوم گیمز، در یک مصاحبه با مجله‌ی فامیتسو (Famitsu)، به بیان اطلاعاتی در مورد توسعه‌ی Bayonetta 3 پرداخت تا طرفداران این اثر بیشتر با سیستم‌های مختلف آن آشنا شوند.

در این مصاحبه آقای کامیا تایید کرد که بازی Bayonetta 3 هنوز در حال توسعه قرار دارد و تیم سازنده، طبق برنامه‌ی منظم خود به خوبی در حال پیشرفت هستند. همچنین وی در طی مصاحبه‌ی خود اظهار داشت که بازخورد سیستم‌های جدید این اثر، نتیجه‌ی شگفت‌انگیزی داشته است که برخی تصور کردند این حرف مربوط به عرضه‌ی این بازی بر روی پلتفرم‌هایی به جز کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود اما پس از مدتی مشخص شد که منظور آقای کامیا، سیستم‌های منحصر به فرد و به کار رفته در گیم‌پلی بازی Bayonetta 3 بوده است.

عنوان Bayonetta 3 هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در حال توسعه قرار داشته و تاکنون از سوی سازنده، تاریخ عرضه‌ی مشخصی برای آن اعلام نشده است. در پایان شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در این نشانی مشاهده نمایید.

 

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید