بازی The Silent Tombs ماه آینده به کیک استارتر خواهد آمد

۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲

بازی The Silent Tombs، عنوانی است که شما را برای اکتشافات باستانی همراه خود می‌کند. استودیوی پریموردیال گیم (Primordial Game) قرار است در چند روز آینده، این عنوان را در کمپین کیک استارتر عرضه کند. همراه گیمفا باشید.

بازی The Silent Tombs عنوانی مخصوص علاقه‌مندان به بازی‌های اکتشافی است؛ این عنوان شما را با فرهنگ‌های سلتیک و آنگلوساکسون آشنا می‌کند و از پازل‌ها، اکشن در سبکِ Roguelike، مکانیزم‌های پلتفرمینگ و ترس روانشناختی در گیم‌پلی خود بهره می‌برد. استودیوی پریموردیال گیم در اسکاتلند واقع شده است و قصد دارد تا با عرضه‌ی بازی خود بر روی کیک استارتر، تاریخ پنهان بریتانیای کبیر را به بازی‌بازان بشناساند.

پریموردیال گیمز توسط آقای وان هالووی (Vaughan Holloway) تاسیس شده و طراح سه‌بعدی آن آقای کنستانتینوس کالوگیانتسیدیس (Konstantinos Kalogiantsidis) است. بازی The Silent Tombs اولین پروژه‌ی این استودیو به شمار می‌رود. سازندگان برای ساخت این بازی، از رویکردی کاملا تحقیقاتی بهره گرفته‌اند و بازی‌باز را در طول بازی با حقایق اصیل، فرهنگ باستانی و مجموعه‌ای از دانستنی‌های تاریخی آشنا می‌کنند. این عنوان شما را به اتسمفری رازآمیز و پرشده از پازل‌های گوناگون می‌برد؛ جایی که حتی مقبره‌های باستانی نیز مجهز به سیستم هشدار هستند تا هیجان شما را تا حد ممکن افزایش دهند.

وبسایت استودیوی پریموردیال گیمز در توصیف این بازی می‌نویسد:

در زیر سنگی بزرگ که با گرد و غبار، علف‌ها و ریشه‌ی گیاهان مسدود شده است، شما یک مجموعه مقبره‌ کشف می‌کنید؛ جایی که برای صدها سال‌ از بشریت پنهان مانده است. [درون این مقبره] نمادهای عجیب، تله‌ها، گنجینه‌ها و آغاز یک داستان پنهان وجود دارد.

The Silent Tombs چیزی بیشتر از یک بازی است؛ این اثر پنجره‌ای به سوی تاریخی شگفت‌انگیز است که که افراد بسیاری، حتی از آن اطلاع ندارند.

شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰Pدریافت با کیفیت ۷۲۰Pدریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Silent Tombs در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۸ (۴ ژانویه ۲۰۲۱) بر روی کیک استاتر عرضه خواهد شد. در حال حاضر سازندگان رایانه‌های شخصی را به عنوان پلتفرم مقصد معرفی کرده‌اند اما در آینده ممکن است پلتفرم‌های بیشتری معرفی شوند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید