گیفت کارت
گیفت کارت

بازی‌بازان گلیچ کاربردی در The Legend of Zelda: Breath of the Wild کشف کردند

۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳

طرفداران و بازی‌بازان The Legend of Zelda: Breath of the Wild، اخیراً یک گلیچ در بازی کشف کردند که به‌واسطه‌ی آن قادر خواهند بود تا کمان Bow of Light را همچنان نگه‌داشته و بازی جدیدی را آغاز کنند.

به عقیده‌ی بسیاری از بازی‌بازان و منتقدان، بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild که در سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نینتندو Wii U و نینتندو سوییچ منتشر شد را می‌توان برترین بازی ویدیویی یک دهه‌ی گذشته و یکی از برترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدیویی نامید. این عنوان که استانداردهای صنعت بازی‌های ویدیویی را دستخوش تغییر کرد، موفق شد تا جامعه‌ی بسیار عظیمی از بازی‌بازان را مجذوب خود کرده و آن‌ها را سال‌ها پای تجربه‌ی خود نگه دارد.

از همین رو، گاهی اوقات شاهد کشف ترفندها و موارد عجیبی در این بازی هستیم که آخرین آن‌ها راهکاری برای حفظ یکی از مهم‌ترین و قوی‌ترین اسلحه‌های بازی و شروع مجدد یک بازی جدید با به همراه داشتن آن یعنی Bow of Light را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. در حقیقت، بازی‌بازان با استفاده از این ترفند، می‌توانند فایل‌ها و داده‌های بازی را با دستکاری منوی بازی و انجام یک پروسه‌ی پیچیده‌ی سی مرحله‌ای به اشتباه وادار کرده و این کمان که در نبرد نهایی این بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد را حتی پس از دیدن میان‌پرده انتهایی بازی نگه دارند.

اما فراتر از همه‌ی موارد ذکر شده، این ترفند می‌تواند کمک شایانی به کسانی کنند که در صدد “اسپیدران” کردن و یا تمام کردن بازی در حداقل زمان ممکن هستند. با توجه به این که حداقل زمانی که اسپیدرانرها صرف اتمام کردن این عنوان کرده بودند حدود ۵۰ ساعت بود، به نظر می‌رسد که هم‌اکنون این زمان برای اتمام کامل بازی با استفاده از این گلیچ به زیر ۴۰ ساعت برسد.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول‌های نینتندو Wii U و نینتندو سوییچ قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید