آمار جدیدی از میزان فروش کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸

طبق گزارشی جدید، شرکت سونی موفق شده است تنها در چهار هفته‌ی اول از زمان انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵، بیش از ۳٫۴ میلیون واحد از این محصول منحصر به فرد را به فروش برساند که رکوردی جدید در تاریخ فروش کنسول‌های پلی‌استیشن به حساب می‌آید.

بر اساس گزارش جدیدی از وب‌سایت تحلیلی دیجی‌تایمز (Digitimes)، شرکت سونی قصد دارد سرعت تولید کنسول پلی‌استیشن ۵ خود را به صورت چشم‌گیری افزایش دهد تا در سال ۲۰۲۱ میلادی، بین ۱۶٫۸ تا ۱۸ میلیون دستگاه جدید را روانه‌ی بازار مصرف نماید. همچنین قرار است از ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱، تعداد کنسول‌های بیشتری برای منطقه‌ی آسیا در نظر گرفته شود تا نیاز این بازار مصرف بزرگ نیز به خوبی تامین گردد.

با این که همیشه تحلیل‌های وب‌سایت دیجی‌تایمز دقیق نیست، اما رقم ۳٫۴ میلیون مطابق با سایر گزارش‌های فروش کنسول پلی‌استیشن ۵ بوده است. همچنین اخیرا مشخص شده که شرکت سونی قصد دارد تا ماه مارس، بیش از ۱۰ میلیون واحد پلی‌استیشن ۵ را روانه‌ی بازار کند. پیش از این قرار بود این تعداد حدود ۵ تا ۶ میلیون واحد باشد اما با توجه به استقبال فراتر از انتظار بازی‌بازان، سونی تصمیم به افزایش تولید و عرضه‌ی کنسول خود گرفته است.

در پایان شما می‌توانید نحوه‌ی اجرای بازی‌های نسل هشتمی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ را از طریق این نشانی دنبال نمایید.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید