Fortnite به بهترین شکل با سال ۲۰۲۰ خداحافظی می‌کند

۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳

امسال تقریباً سال دشواری برای همه افراد در سراسر جهان بوده است. با  این ‌حال، بازی Fortnite به لطف یک Emote کاملاً جدید، راهی عالی برای خداحافظی با سال ۲۰۲۰ را به هواداران ارائه می‌دهد.

Emote جدید Out with the Old بازی Fortnite به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا با بیرون آوردن یک بالون ۲۰۲۰ و سپس جایگزینی آن با یک بالون براق و تازه‌ی ۲۰۲۱، کمی ناامیدی را کنار گذارند. در واقع برای کسانی که فقط به دنبال یک پیروزی نمادین نسبت به امسال هستند، این Emote می‌تواند همان چیز مورد نظر باشد. این Emote را می‌توان با صرف ۲۰۰ واحد از پول درون بازی خریداری کرد. در قسمت زیر می‌توانید ویدیوی مربوط به این Emote جدید بازی Fortnite را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

علاوه‌ی بر Emote جدید، فروشگاه Fortnite به بازی‌بازان این فرصت را داده است تا بار دیگر پوسته‌‌ی Kratos را خریداری کنند. شخصیت اصلی بازی God of War اوایل این ماه به بازی اضافه شد‌، اما فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس بود. با وجود این‌که بازی God of War از انحصاری‌های بزرگ پلی‌استیشن محسوب می‌شود، اما پوسته‌ی Kratos بر روی تمام پلتفرم‌های بازی موجود است.

در حالی که سال ۲۰۲۰ سال واقعا خوبی نبود، اما به خصوص برای طرفداران Fortnite سال خوبی بود. در طول امسال محتواهای هیجان‌انگیزی برای بازی منتشر شدند. از جمله‌ی این موارد می‌توان پوسته‌های ساخته شده از محبوب‌ترین قهرمانان و خائنانی از دنیای مارول، تعدادی از رویدادهای مهم کنسرت‌ها و بسیاری از اتفاقات مهم دیگر اشاره کرد. چپتر دوم از فصل پنجم چند هفته پیش آغاز شد. در این فصل شاهد اضافه شدن پوسته‌هایی بر اساس مستر چیف از سری بازی‌های Halo، شخصیت‌هایی از سریال The Mandalorian و پوسته‌ی Kratos هستیم. حال باید دید تا اپیک گیمز (Epic Games) برای سال ۲۰۲۱ چه غافلگیری‌هایی در نظر دارد.

بازی Fortnite در حال حاضر بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ موجود است و در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی بازی را به قلم محمد‌حسین باجلان و از اینجا بخوانید.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید