فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های فروشگاه آمازون در سال ۲۰۲۰ منتشر شد

۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴

به تازگی بخش تحلیل و آمار فروشگاه آمازون (Amazon)، لیستی از پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ در ایالات متحده و انگلیس را منتشر کرده و به نظر می‌رسد که کنسول نینتندو سوییچ در هر دو منطقه عملکردی فراتر از انتظار داشته است.

فروشگاه آمازون به عنوان یکی از بزرگترین خرده‌فروشان جهان، هر ساله فهرستی از پرفروش‌ترین محصولات خود را منتشر می‌کند که حاوی مطالب جالبی برای علاقه‌مندان دنیای سرگرمی به شمار می‌آید. این فهرست علاوه بر آمار فروش عناوین مختلف، به خوبی نشان می‌دهد که بازی‌بازان از چه محصولاتی بیشتر استقبال کرده‌اند. با بررسی فهرست پرفروش‌ترین عناوین سال ۲۰۲۰ شرکت آمازون، می‌توان دریافت که کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته است و در کنار آن دو بازی Cyberpunk 2077 و FIFA 21 نیز خوش درخشیده‌اند.

همان‌طور که بسیاری انتظار دارند، عنوان فوق‌العاده موفق و محبوب Animal Crossing: New Horizons در فروشگاه آمازون ایالات متحده و انگلستان، پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۲۰ بوده است. این عنوان منحصر به فرد به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد که به مناطق مختلف سفر کنند، فضاهای جدید را کشف نموده و به همراه دوستان خود به معاشرت و انجام فعالیت‌های جذاب و مفرح بپردازند. لازم به ذکر است که در فهرست سال فروشگاه آمازون، نسخه‌ی فیزیکی بازی Animal Crossing: New Horizons در رتبه‌ی نخست و نسخه‌ی دیجیتالی آن در رده‌ی پنجم قرار دارد.

دومین بازی برتر در ایالات متحده نیز Super Mario 3D-All Stars از شرکت نینتندو بود که در سال ۲۰۲۰ با استقبال بالای بازی‌بازان همراه شد. البته این عنوان تا زمان محدودی بر روی فروشگاه آمازون عرضه خواهد شد و علاقه‌مندان تنها تا پایان ماه مارس سال ۲۰۲۰ میلادی فرصت خرید آن را خواهند داشت. همچنین بازی‌های رده‌ی سوم و چهارم فهرست پرفروش‌ترین‌های فروشگاه آمازون ایالات متحده یعنی Mario Kart 8 Deluxe و Super Smash Bros. Ultimate نیز متعلق به شرکت نینتندو بودند.

شما در پایان می‌توانید فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ فروشگاه آمازون را در زیر مشاهده نمایید:

ایالات متحدهانگلستان
عنوان بازیرتبه‌ی سال ۲۰۲۰عنوان بازی‌رتبه‌ی سال ۲۰۲۰
(Animal Crossing: New Horizons (retail version۱Animal Crossing New Horizons۱
Super Mario 3D All-Stars۲(FIFA 21 (PS4 version۲
Mario Kart 8 Deluxe۳(Minecraft (Switch version۳
Super Smash Bros. Ultimate۴Super Mario 3D All-Stars۴
(Animal Crossing: New Horizons (digital version۵(FIFA 21 (Xbox One version۵
(Cyberpunk 2077 (PS4 version۶(Just Dance 2021 (Switch version۶
Ring Fit Adventure۷The Last of Us Part 2۷
Hyrule Warriors: Age of Calamity۸(Cyberpunk 2077 (PS4 version۸
The Last of Us Part 2۹(Assassin’s Creed Valhalla (Xbox One version۹
The Legend of Zelda: Breath of the Wild۱۰(Assassin’s Creed Valhalla (PS4 version۱۰

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید