ماد جدیدی برای بازی Mordhau منتشر شد

9 دی 1399 - 09:52

تازه‌ترین ماد بازی Mordhau امروز در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت که ظاهر آن را به سری The Star Wars تبدیل می‌کند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی تازه‌ای از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Mordhau از سری عناوین اکشن و هک اند اسلش به صورت آنلاین و چندنفره است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. در این عنوان باید هدایت شخصیت دلخواه خود در زمان قرون وسطی را به دست گرفته و با سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان در یک نقشه قرار بگیرید. سپس باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا دیگر افراد را از بین برده و به یک قهرمان در نزد مردم تبدیل شوید. برای مبارزات هم سلاح‌ها و آیتم‌های متنوعی در اختیارتان قرار می‌گیرد که نباید از نقش هر یک از آن‌ها غافل شوید. فراموش نکنید که برای آغاز بخش بتل رویال این اثر حداقل به ۶۴ بازی‌باز نیاز است. در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Mordhau را به هیچ عنوان از دست ندهید. چندی پیش هم یک بهینه‌ساز برای این بازی عرضه شد که برای مشاهده‌ی جزئیات مربوط به آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

پس از گذشت مدتی از انتشار بازی Mordhau، عده‌ای از مادسازان با استعداد و خوش‌ذوق اقدام به عرضه‌ی مادهای خود برای آن کردند که اتفاقا به موفقیت هم رسیدند. یکی از جالب‌ترین مادهای مربوط به این اثر امروز در دسترس قرار گرفت که چند نقشه و حالت جدید مربوط به سری The Star Wars را به آن اضافه می‌کند. حتی این ماد، سیستم مبارزات بازی را هم تحت تاثیر خود قرار داده است. بازی‌بازان قادر هستند تا از سلاح‌ها و تجهیزات مربوط به سری گفته شده برای این عنوان بهره برده و ساعت‌ها لذت ببرند. اگر بخش‌ها و ماموریت‌های بازی Mordhau از نظر شما تکراری شده‌اند، این ماد می‌تواند تجربه‌ای متفاوت را برایتان رقم بزند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر در خصوص بازی Mordhau، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلری از ماد فوق را تماشا و دانلود کنید. مطالعه‌ی نقد و بررسی این اثر به قلم محمد آریامقدم نیز از این صفحه امکان‌پذیر است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید