نسخه‌های جدید سری Kirby سال آینده منتشر خواهند شد

۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶

امروز در خبر جالبی مطلع شدیم که قرار است نسخه‌های جدیدی از سری Kirby در سال ۲۰۲۱ میلادی به دست هواداران برسند. برای مشاهده‌ی اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر، در ادامه با ما همراه باشید.

به نظر می‌رسد که شرکت نینتندو برای سال آینده برنامه‌های فراوانی دارد. اعضای این شرکت قصد دارند تا ضمن پشتیبانی از عناوین سابق خود، آثار جدید و جذابی را هم به دست هواداران برسانند. در نهایت باید منتظر بود و دید که عملکرد آن‌ها در سال بعد چگونه خواهد بود. البته این شرکت هنوز هم بسیاری از اخبار و عناوین پیش روی خود را منتشر نکرده است. وب‌سایت ژاپنی ۴gamer امروز اطلاعات جالبی را از نینتندو و عناوین آینده‌اش در دسترس قرار داد که نسخه‌هایی از سری Kirby نیز در آن به چشم می‌خورد.

حداقل دو نسخه از سری Kirby قرار است به دست هواداران برسد که نام آن‌ها هنوز مشخص نیست. به گفته‌ی این وب‌سایت، تیم سازنده به سختی مشغول ساخت نسخه‌های تازه‌ی سری گفته شده هستند تا رضایت هواداران را بیش از پیش جلب کنند. در بخش آنلاین این عناوین نیز رویدادهایی دیده خواهد شد که بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم می‌کند. برخلافه نسخه‌های قبلی Kirby، نینتندو قرار است پشتیبانی ویژه‌ای از نسخه‌های جدیدش داشته باشد و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی را برای آن‌ها در دسترس قرار دهد.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Kirby همچون Kirby: Canvas Curse، Kirby Star Allies و Kirby Fighters 2 به دست هواداران رسیده و استقبال خوب آن‌ها را هم در پی داشته است. بازی‌های مربوط به Kirby  معمولا در سبک‌های اکشن و ماجراجویی ساخته می‌شوند و شما در آن باید هدایت این شخصیت بامزه‌ی صورتی رنگ را به دست بگیرید. او قادر است تا دشمنان خود را بلعیده و مهارت‌هایشان را از آن خود کند. اصلی‌ترین هدف او در هر نسخه، ایجاد صلح در سرزمینش است. نسخه‌های جدید می‌توانند پیشرفت‌های چشمگیری از لحاظ کیفیت و تجهیزات نسبت به گذشته داشته باشند. پس در صورت انتشار اخبار بیشتر پیرامون این موضوع، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید