گیفت کارت
گیفت کارت

احتمالا قابلیت شخصی‌سازی به بازی Fortnite اضافه شود

۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹

یکی از افشاگران Fortnite در فایل‌های داده‌ی این بازی کشف کرد که مکانیزم جدیدی در حال پیمودن مراحل آزمایش در استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) است. مکانیزمی که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به شخصی‌سازی سلاح خود بپردازند و آیتم‌هایی را به آن الصاق کنند. همراه گیمفا باشید.

شخصی با نام کاربری HYPEX که یکی از محبوب‌ترین و مورداعتمادترین افشاگران بازی‌ Fortnite به حساب می‌آید. با انتشار پستی اعلام کرد:

ممکن است یک مکانیزم مربوط به سلاح در آینده در اختیار ما قرار بگیرد. اپیک [گیمز] شروع به آزمایش چیز جدیدی با نام “Weapon Mod Slots” کرده است. به نظر می‌رسید این [مکانیزم] به سلاح‌ها قابلیت/الصاقاتی اضافه ‌کند.

البته عنوان این مکانیزم جدید شفاف نیست به همین علت، تئوری‌های جدیدی پیرامون آن شکل گرفته است. ممکن است این مکانیزم مربوط به اضافه کردن آیتم‌هایی مانند اسکوپ یا صداخفه‌کن به سلاح‌ها باشد. از طرفی، همانطور که بازی‌بازان حالت Save the World مطلع هستند، قابلیتی برای شخصی‌سازی سلاح‌ها در این حالت وجود دارد. حالا ممکن است اپیک گیمز تصمیم گرفته باشد تا این قابلیت را از حالت مذکور به بخش اصلی بازی اضافه کند.

بازی Fortnite هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس اکس/اس، رایانه‌های شخصیو نینتندو سوییچ در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید