گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: یوبی‌سافت پلاس در سال ۲۰۲۱ به Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵

چند روز پیش شایعاتی در توییتر پیرامون سرویس اشتراکی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) یعنی یوبی‌سافت پلاس منتشر شد. بر اساس این شایعات، در سال ۲۰۲۱ شاهد پیوستن این سرویس به Xbox Game Pass خواهیم بود. همراه گیمفا باشید.

پیش از این شرکت مایکروسافت به بازی‌بازان وعده داده بود که سرویس اشتراکی فوق‌العاده محبوب آن‌ها یعنی Xbox Game Pass، با رونمایی‌های شگفت‌انگیزی در سال ۲۰۲۱ گسترش پیدا خواهد کرد. البته این غول صنعت تکنولوژی هنوز از عناوین آینده‌ی این سرویس رونمایی نکرده است اما طبق آنچه که این شرکت ادعا می‌کند، می‌توان انتظار رونمایی‌های بزرگی را داشت.

از زمان انتشار این خبر از سوی مایکروسافت تاکنون، شایعاتی پیرامون Xbox Game Pass در فضای مجازی و فروم‌های بازی‌های ویدیویی پخش شده است. امروز هم با یکی دیگر از شایعات این چنینی مواجه هستیم؛ یکی از کاربران توییتر با نام Idle Sloth با انتشار پستی در حساب کاربری خود نوشت:

ده شایعه‌ی برتر درباره‌ی Xbox Game Pass.

منبع

همانطور که در شماره‌ی پنج تصویر بالا می‌توان دید، احتمالا در آینده شاهد اضافه شدن سرویس یوبی‌سافت پلاس یا همان یوپلی سابق به Xbox Game Pass باشیم. همانطور که می‌دانید، یوبی‌سافت پلاس سرویسی مشابه Xbox Game Pass مخصوص شرکت یوبی‌سافت می‌باشد؛ بازی‌بازان از طریق یوبی‌سافت پلاس به بیش از صد عنوان این شرکت از جمله عناوین تازه عرضه شده دسترسی خواهند داشت. قیمت ۱۴٫۹۹ یورویی این سرویس به ازای هر ماه، آن را به گزینه‌ای جذاب برای هواداران یوبی‌سافت تبدیل کرده است.

اگرچه کاملا محتمل است که یوبی‌سافت پلاس مانند سرویس EA Play به Xbox Game Pass اضافه شود، اما این ادعا فقط در حد یک شایعه باقی می‌ماند. به‌ویژه با در نظر گرفتن این که این ادعا از سوی یک منبع داخلی قابل‌اعتماد نیست. اگرچه عجیب خواهد بود اگر روزی شرکت یوبی‌سافت عناوین خود را در روز عرضه برروی Xbox Game Pass عرضه کند، اما تجربه نشان داده است که اتفاقات عجیب زیادی در صنعت بازی‌های ویدویویی اتفاق می‌افتد!

0
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید