گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر و ویدئوهای جدیدی از شخصیت‌های بازی Monster Hunter Rise منتشر شد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵

شرکت کپ‌کام به تازگی ویدئو و تصاویر جدیدی را در رابطه با عنوان Monster Hunter Rise با طرفداران به اشتراک گذاشته است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا نگاهی به این محتوا داشته باشیم.

مدتی قبل بود که شرکت کپ‌کام (Capcom) طی رویداد Nintendo Direct Mini از جدیدترین نسخه‌ی کنسول نینتندو سوییچ مجموعه‌ی Monster Hunter تحت عنوان Monster Hunter Rise رونمایی کرد.

شرکت کپ‌کام طی چند روز گذشته ویدئو و تصاویر جدیدی را از شخصیت‌های اصلی، هیولاها و دیگر کاراکترهای بازی Monster Hunter Rise در حساب رسمی توییتر Monster Hunter با طرفداران به اشتراک گذاشته است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر هنری و ویدئوها را مشاهده کنید.

هینوآ (Hinoa) یکی از شخصیت‌های این عنوان است که شما می‌توانید آن را در تعدادی از مراحل فرعی بازی ملاقات کنید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

یوموگی (Yomogi) یکی دیگر از شخصیت‌های حاضر در بازی Monster Hunter Rise است. در توضیحات این شخصیت ذکر شده است که وی دختری بانشاط و آشپزی ماهر است.

فوگن (Fugen) رهبر روستای کامورا (Kamura) و  از شخصیت‌های مشهور مجموعه‌ی Monster Hunter است که باری دیگر در بازی Monster Hunter Rise حضور خواهد داشت.

کُهوت (Cohoot) از همراهان شما در بازی Monster Hunter Rise خواهد بود که پیش از این نیز در نسخه‌های گذشته با وی ملاقات کرده بودیم.

همچنین در پایان شما می‌توانید یکی از مکان‌های خطرناک جهان بازی Monster Hunter Rise و یکی از محل‌هایی که در آن شخصیت‌های بازی در حال استراحت هستند را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Monster Hunter Rise در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. شما هم‌اکنون می‌توانید این اثر را با قیمت ۶۰ دلار از فروشگاه آنلاین نینتندو پیش‌خرید کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید