ماد جدید Cyberpunk 2077، عملکرد بازی در زمان استفاده از رهگیری پرتو را بهبود می‌بخشد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
بازی Cyberpunk 2077

ماد جدید Cyberpunk 2077 با بهینه‌تر کردن قابلیت رهگیری پرتو در این بازی، به کاربران اجازه می‌دهد عملکرد این عنوان در زمان استفاده از تنظیمات مربوط به رهگیری پرتو را افزایش دهند.

بازی Cyberpunk 2077 با وجود مشکلات فنی بسیار خود، همچنان یکی از زیبا‌ترین عناوین عرضه شده تا به امروز است. با این حال، تجربه‌ی این بازی در زمان فعال بودن قابلیت رهگیری پرتو به سخت‌افزاری به شدت قدرتمند نیاز دارد. با این حال، کسانی که دوست دارند این بازی را در زمان فعال بودن تنظیمات مربوط به رهگیری پرتو با عملکردی بهتر تجربه کنند، می‌توانند از ماد جدید Cyberpunk 2077 استفاده کنند.

ماد جدید Cyberpunk 2077 که توسط شخصی با نام Romelsalwi طراحی شده است، «Optimized Raytracing Setting» نام داشته و تلاش دارد اجرای بازی در زمان استفاده از رهگیری پرتو را برای افراد بیشتری ممکن سازد. این ماد با تغییر دادن برخی از اعداد استفاده شده در تنظیمات بخش رهگیری پرتو بازی Cyberpunk 2077، عملکرد بازی را بهبود می‌بخشد. البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که استفاده از این ماد لزوما به معنای افزایش چشم‌گیر عملکرد بازی بر روی سخت‌افزار شما نخواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ا‌یکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار دارد. این بازی در آینده در دسترس کاربران کنسول‌های نسل جدید نیز قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان به قلم مهدی رضایی را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید