اطلاعات جدیدی از برنامه‌های تیم سازنده برای محتوای آینده‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
تخفیفات Countdown Sale 2020

تهیه‌کننده‌ی جدیدترین نسخه از سری Assassins’ Creed، اخیرا به صحبت درباره‌ی برنامه‌های تیم سازنده برای محتوای آینده‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla پرداخته است. به گفته‌ی آقای لافریِر (Laferrière)، شنیدن بازخوردهای هواداران و خلاقیت بر اساس این نظرات، در اولویت اول تیم سازنده قرار دارد.

بازی Assassin’s Creed Valhalla مدتی پیش منتشر و با استقبال بسیار خوب هواداران و منتقدین روبه‌رو شد. پس از عرضه‌ی موفق بازی، شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) قصد دارد هر چه سریع‌تر بسته‌های گسترش دهنده و سیزن پس این عنوان را در اختیار هواداران قرار دهد. با این حال، به نظر می‌رسد تیم سازنده تنها بر روی انتشار بسته‌های گسترش دهنده‌ی جدید برای این بازی تمرکز نکرده است.

بازگشت ویژگی‌های قدیمی‌ سری مانند مخفی شدن در مکان‌های عمومی و اضافه شدن المان‌های نقش‌آفرینی جدید به بازی Assassin’s Creed Valhalla، با استقبال بسیار خوب هواداران روبه‌رو شد. با این حال، متاسفانه همانند بسیاری از عناوین جدید عرضه شده، بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز از مشکلات فنی مختلفی رنج می‌برد. اگرچه تیم سازنده با انتشار به‌روزرسان‌های مختلف بسیاری از این مشکلات را برطرف کرده است، ولی همچنان بازی Assassin’s Creed Valhalla با تبدیل شدن به یک محصول کاملا بی‌نقص، فاصله دارد. خبر خوب این است که شرکت یوبی‌سافت قصد دارد در سال جدید میلادی بهبودهای بیشتری را در این بازی پرطرفدار اعمال کند.

در مصاحبه با وب‌سایت GameInformer، آقای جولین لافریر (Julien Laferrière)، به صحبت درباره‌ی محتوای آینده‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla و برنامه‌های تیم سازنده برای این عنوان پرداخته است. زمانی که از تهیه‌کننده‌ی بازی درباره‌ی اولویت‌های تیم سازنده سوال شد، ایشان به اضافه کردن ویژگی‌های پیشرفته و نسل جدید بیشتر به این بازی اشاره کردند. به گفته‌ی آقای لافریر، بازی‌بازان از ویژگی‌های کنسول‌های نسل جدید مانند نرخ فریم بالاتر و یا رهگیری پرتو به خوبی استقبال کرده‌اند و شرکت یوبی‌سافت نیز مصمم است تا مسیر خود را بر اساس بازخوردهای هواداران تعیین کند.

البته احتمالا آقای لافریر به صورت غیرمستقیم به به‌روزرسان ۱٫۰۴ و مشکلات آن نیز اشاره داشته‌اند. همان‌طور که می‌دانید، بازی Assassin’s Creed Valhalla با نرخ فریم ۶۰ بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ اجرا می‌شد، ولی با انتشار این به‌روزرسان، نرخ فریم بازی در حالت Performance Mode به زیر ۴۰ فریم کاهش پیدا کرد که این موضوع خشم بسیاری از هواداران را نیز به دنبال داشت. از آن زمان، شرکت یوبی‌سافت با انتشار چندین به‌روزرسان، اکثر مشکلات موجود در بازی را رفع و اولین محتوای فصلی را نیز به این عنوان اضافه کرده است.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید تمامی اخبار مربوط به این بازی را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید